Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :) 

 

 

 

 

Szybko minęły dwa miesiące letniego odpoczynku i nadszedł czas na rozpoczęcie pracy w nowym roku szkolnym, w ośmioletniej ponownie szkole podstawowej. Czeka nas kolejny rok wędrówki do krainy wiedzy, poszukiwań, zdobywania i odkrywania tajników nauki. 4 września uczniów, rodziców i pracowników szkoły powitała dyrektor Małgorzata Taczyńska, zaczynając od pierwszoklasistów:

„Szczególnie serdecznie zapraszamy do tej wędrówki uczniów dwóch klas I, dla których dzisiaj rozpoczyna się szkolna przygoda. Życzymy wam radości i uśmiechu podczas przekraczania progu naszej szkoły”.

Słowa zachęty padły również w kierunku pozostałych uczniów:

„Kochani, znacie już tradycje naszej szkoły i panujące w niej zasady. Dla 524 uczniów czeka wyremontowana szkoła, wielu nowych pedagogów. Liczę na wasz entuzjazm, zapał, podejmowanie wyzwań. Korzystajcie tu z  wszelkich możliwości rozwoju swoich umiejętności, pasji, talentów. My, pedagodzy, dołożymy wszelkich starań, by was w tym wspierać”.

W dalszej części powitania zwróciła się do dorosłych członków wspólnoty szkolnej:

„Drodzy pedagodzy i pracownicy szkoły. Wasz udział w życiu szkoły jest niezmiernie ważny. Znając wasze kompetencje i zaangażowanie, jestem przekonana, że wspólnie sprawimy, by nasza „Trójka”, jak na szkołę „Przyjaźni i sukcesu” przystało, stawała się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym, twórczym, wspomagającym rozwój każdego ucznia…

…Rodzice i opiekunowie. Bez waszego udziału nasze wysiłki nie przyniosą oczekiwanych wyników. Liczymy na wasze zaangażowanie w życie szkoły. Życzę wam zadowolenia i dumy z osiągnięć dzieci. Nasze wspólne działania sprawiają, że corocznie możemy szczycić się licznymi sukcesami. Ich długą listę będziemy mogli wymienić  22 czerwca  2018 roku podczas zakończenia roku szkolnego. Na razie jednak czas wracać do sal, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy, zadbajmy, by wszyscy dotarli do celu i poczuli radość z dobrze wykonanego zadania”.