22 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się świąteczne spotkanie przedszkolaków z naszej szkoły z dziećmi z Przedszkola Miejskiego „Bajka” – Filia nr 1. Na początku wspólnego kolędowania dyrektor szkoły pani Małgorzata Taczyńska powitała zaproszonych gości – dzieci z grupy „Biedronki” z wychowawczynią  Mirosławą Szuberlą i „Misie” z panią Beatą Świątkowską. Dzieci z naszej szkoły z grupy „Promyczki” i „Słoneczka”  zaprezentowały świąteczne tańce i jasełka „Powitajmy Maleńkiego”. Dużą niespodzianką dla dzieci było zaśpiewanie kolędy „A wczoraj z wieczora” przez wszystkie Panie. W odpowiedzi na występ pań przedszkolaki zaśpiewały kolędę „Świeć Gwiazdeczko, mała świeć”.

Na zakończenie spotkania po wspólnym kolędowaniu zaproszono naszych Gości na poczęstunek. Dzieci z naszych grup przedszkolnych przygotowały pierniczki, które samodzielnie dzień wcześniej ozdobiły!

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia przez Panie i Dzieci z Przedszkola Miejskiego „Bajka” oraz za wspólne kolędowanie!

Organizatorzy spotkania

Karolina Borowiecka i Magdalena Dąbrowska