Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie - „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :) 

 

 

 

 

W piątek 5 stycznia 2018 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego i uczestnicy zajęć rozwijających z języka polskiego obejrzeli przedstawienie „Opowieść wigilijna”  Karola Dickensa na scenie teatru Baj  Pomorski w Toruniu. Opowieść bardzo nam się podobała,  można stwierdzić, że zapierała dech w piersiach. Spektakl to żywy plan aktorski połączony z lalkami. Byliśmy pełni podziwu dla gry aktorskiej, ciekawej choreografii i efektów akustycznych.  Opowieść niesie przesłanie, że pieniądze w życiu nie są najważniejsze, a prawdziwe szczęście daje rodzina i miłość. Daje wiele do myślenia i jeśli nadarzy się okazja, z przyjemnością go ponownie obejrzymy.

dp