Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie - WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

I Nas nie mogło zabraknąć na 26. Finale WOŚP, który  odbył się w dniu 14 stycznia 2018 roku. W tym roku jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Nasza szkoła dołożyła symboliczną „cegiełkę” występując na deskach Wąbrzeskiego Domu Kultury. Przedszkolacy z grupy przedszkolnej  „Promyczki” oraz uczniowie z koła tanecznego „Trójeczki” pod opieką p. Karoliny Borowieckiej  zaprezentowali repertuar taneczny. Natomiast Ewa Gorczyńska („Nie bój się chcieć” – „Zwierzogród”) i Oliwia Nadolska („Diamond” z repertuaru Rihanny) pod kierunkiem p. Wiesławy Szydzik uraczyły widownię swoimi głosami.

Cieszymy się, że po raz kolejny wspieraliśmy tę akcję charytatywną, co wskazuje na to, że zawsze można na Nas liczyć.

(KB)