Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie - Program eTwinning już w SP 3
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :) 

 

 

 

 

W grudniu 2017 roku uczniowie naszej szkoły dołączyli do społeczności eTwinning. eTwinning to część unijnego programu pod patronatem Komisji Europejskiej, mającego za zadanie pomoc w realizacji projektów przy pomocy technologii informacyjno-

-komunikacyjnych.

Uczennice  klas 4 a oraz 4 b realizują dwa projekty związane ze świętami Bożego Narodzenia – „Christmas cards exchange 2017” oraz „Let's celebrate Christmas together!”.
W projektach tych bierze udział wiele państw europejskich. Koordynatorem projektów jest pani Judyta Latuszek. Celami realizowanych projektów są przede wszystkim poznanie tradycji i zwyczajów świątecznych innych krajów, doskonalenie znajomości języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki języka obcego, rozwijanie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi, tworzenie
 i dzielenie się różnymi materiałami związanymi ze świętami Bożego Narodzenia, wymiana kartek świątecznych w języku angielskim. W ramach współpracy międzynarodowej powstała  m.in. wystawa prac francuskich uczniów, którą można było zobaczyć w naszej szkole.

JL (SP 3)