Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie - WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Fotki w Galerii

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla uczniów SP 3 to wydarzenie niezwykłe. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Bale odbywały się one w styczniu, a pojawiło się na nich wiele kolorowych postaci.

Dzieci z klas I-III przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu pana Tomasza Beckera, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną dyskotekową muzyką. Dzieci świetnie się bawiły wspólnie ze swoimi wychowawczyniami. Podczas tańców robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy.

Starsze klasy IV-VII brały udział w szkolnej dyskotece. Pan Tomasz przygotował dla nich zabawę na miarę prawdziwej dyskoteki. Nie zabrakło kuli disco, kolorowych świateł. Wszyscy byli zadowoleni.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali szkolne mury.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom i wychowawcom.

Dziękujemy panu Tomaszowi Beckerowi za super dyskotekową muzykę oraz miłą atmosferę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

(aś)