Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Fotki z Apelu w Galerii

 

KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA ROK SZKOLNY 2017/2018 KLASY IV-V

 

 

Klasa IV a – wychowawczyni Alina Barszcz, średnia klasy  4,38

 Szymon Barszczyk

4,91

wzorowe

 Filip Dąbkowski

5,18

wzorowe

 Kornelia Kolczyńska

4,82

wzorowe

 Alicja Michaliszyn

5,09

wzorowe

 Bartosz Słomski

5,09

bardzo dobre

 

Klasa IV b – wychowawczyni Żaneta Makowska, średnia klasy  4,28

Lidia Banaś

5,27

wzorowe

Lena Bartoś

5,00

wzorowe

Wiktoria Gazda       

4,82

wzorowe

Szymon Grzenkowicz

4,91

bardzo dobre

Amelia Lipińska

5,45

wzorowe

Kornelia Skierkowska

5,18

wzorowe

Zofia Zygnarowska

5,27

wzorowe

 

IV c – wychowawczyni Renata Adamczyk, średnia klasy 4,50

Mikołaj Dylewski

4,82

wzorowe

Adrian Izdebski

5,09

wzorowe

Marta Jagodzińska

5,27

wzorowe

Nikola Kochańska

5,18

wzorowe

Izabela Mroczka

5,09

wzorowe

Nadia Stafiej

5,09

wzorowe

Maja Stenzel

5,00

wzorowe

Aleksandra Wiśniewska

4,82

wzorowe

Bartłomiej Wołk--Wołkow  

5,00

wzorowe

Jakub Wzorek

4,91

bardzo dobre

Oskar Zieliński

5,09

bardzo dobre

 

V a – wychowawczyni Zuzanna Kurek, średnia klasy 4,65

Antonina Aleksander-Zielińska  

5,64

wzorowe

Amelia Borowska

4,82

wzorowe

Nikodem Kempa

5,55

wzorowe

Karol Kędzia

5,00

wzorowe

Martyna Kolczyńska

5,18

wzorowe

Mikołaj Krasowiak

5,73

wzorowe

Dawid Olszewski

5,00

wzorowe

Aleksandra Smoleńska

5,45

wzorowe

Wiktor Strzelecki

4,91

bardzo dobre

Kacper Tylakowski

4,91

bardzo dobre

 

V b – wychowawczyni Alicja Wałdoch, średnia klasy  4,39

Aleksandra Czarnowska

5,09

wzorowe

Laura Grabowski

5,55

wzorowe

Daria Karczewska

5,09

wzorowe

Oliwier Kątnik

4,91

bardzo dobre

Malwina Kruszewska

5,09

wzorowe

Antoni Lepisz

5,36

wzorowe

Maja Ludwikowska

4,91

bardzo dobre

Oliwia Markuszewska        

5,18

wzorowe

Konrad Szablewski

5,09

wzorowe

 

V c – wychowawczyni Iwona Świerk, średnia klasy  4,25

 

Marcel Budzyń

4,82

wzorowe

Filip Gajewski

5,09

wzorowe

Urszula Gorczyńska

5,00

wzorowe

Agata Kraczyńska

5,18

wzorowe

Marta Libuszewska

5,00

wzorowe

Paweł Oskwarek

5,18

wzorowe

Zofia Zduniak

5,00

wzorowe

 

V d – wychowawczyni Anna Rydlewska-Chabros, średnia klasy  4,03

 

Kacper Patyk

5,36

wzorowe

Mikołaj Wojdak

5,00

wzorowe

 

 

Osiągnięcia uczniów klas IV-V w konkursach

Konkurs plastyczny

„Wakacyjna przygoda”

 

 

 

„Kartka Świąteczna”

WDK

 

 

 

ogólnopolski

Kategoria szkoły podstawowe:

I miejsce: 
Amelia Lipińska  kl. 4 b 

Wyróżnienie:

Antoni Lepisz 
kl. 5 b

Mistrzostwa Europy Federacji WADF

(w tańcu)

Międzynarodowy

 

Czołowe miejsca w różnych kategoriach  wraz z grupą FLEX) zajęły: Martyna Kolczyńska i Klara Drozdalska  z kl. 5 a

IV edycja Powiatowego Konkursu Literackiego

„Wyprawy Literackie”

o Złoty Kałamarz”.

powiatowy

Nagrodę Burmistrza  otrzymała:

Antonina Aleksander-Zielińska
kl. 5 a

Powiatowy konkurs recytatorski „Wanda Chotomska – dzieciom”

powiatowy

I mejsce: Laura Grabowski kl. 5 b

II miejsce Paweł Oskwarek kl.5 c

Konkurs profilaktyczny

Realizowany w ramach kampanii

„Przemocy mówię głośno nie!”

międzyszkolny

II miejsce Amelia Lipińska  
kl. 4 b

III miejsce Miłosz Marciniak kl. 4 a

 

 

Osiągnięcia sportowe

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci Kujawsko-Pomorskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej dziewcząt.

I miejsce

Skład zespołu: Konstancja Michaliszyn, Natalia Gromadzka, Nina Isbrandt, Julia Drozdalska, Małgorzata Rytel, Marcelina Rytel, Aleksandra Kowalska, Julia Kowalska, Wiktoria Kowalska, Iga Molczyńska, Nikola Przybylska, Marcelina Rączka, Zuzanna Sturmann, Marta Zbrońska

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci Kujawsko-Pomorskiego Szkolnego Związku Sportowego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt.

II miejsce

Skład zespołu: Julia Drozdalska, Aleksandra Kowalska, Wiktoria Kowalska, Nikola Przybylska, Marcelina Rączka, Zuzanna Sturmann.

 

KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA R. SZK. 2017/2018 KLASY VI-VII

Uczniowie wyróżnieni za średnią ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie:

Klasa 6 a (średnia klasy 3,75)

  1. Oliwier Czerwiński 5,00 wzorowe
  2. 2.    Aleksandra Kowalska 5,36 wzorowe
  3. 3.    Konstancja Michaliszyn 5,36 wzorowe

Klasa 6 b (średnia klasy 4,27)

  1. Aleksandra Białkowska 5,30 wzorowe
  2. Marta Blonkowska 4,82 wzorowe
  3. Daniel Huzior  4,82 bardzo dobre
  4. Łukasz Kanikowski 5,00  bardzo dobre
  5. Greta Mikulska 4,91 wzorowe
  6. Jakub Nadolski 5,00 wzorowe
  7. Daria Wiśniewska 5,09 wzorowe

Klasa 7 a ( średnia klasy 3,77)

  1. Oliwia Ledwochowska 5,07 bardzo dobre
  2. Małgorzata Rytel 4,93 wzorowe
  3. Sebastian Wiśniewski 4,86 bardzo dobre

Klasa 7 b (średnia klasy 4,36)

  1. Iga Grzybek 5,07 wzorowe
  2. Aleksandra Kornacka 4,93 wzorowe
  3. Marta Kwiecińska 5,21 wzorowe
  4. 4.    Marta Lisowska 5,57 wzorowe
  5. Martyna Pacana 5,00 wzorowe
  6. Aleksander Sokołowski 4,86 bardzo dobre
  7. Łukasz Veith 4,79 bardzo dobre

Klasa 7 c (średnia klasy 4,21)

  1. 1.    Krystian Basak 5,36 wzorowe
  2. Klaudia Dymek 4,79 wzorowe
  3. Zuzanna Fidurska 5,15 wzorowe
  4. Monika Jagodzińska 4,77 wzorowe
  5. 5.    Oliwia Nadolska 5,50 wzorowe
  6. Wiktoria Pawlikowska 5,07 wzorowe
  7. 7.    Jan Pieczywok 5,64 wzorowe
  8. Bartosz Skopiński 5,07 bardzo dobre
  9. Agata Sukowska 5,14 wzorowe

 

Osiągnięcia uczniów klas VI-VII w konkursach

 

IV edycja Powiatowego Konkursu Literackiego „Wyprawy Literackie o Złoty Kałamarz”

powiatowy

Aleksandra Białkowska kl. 6 b – Nagroda Starosty

Karolina Bartoś

X edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego

„Jan Paweł II i Bolesław Leśmian – POETYCKI DIALOG”

MiPBP, WDK

rejonowy

Marta Lisowska kl.7 b – IV miejsce

Anna Kolczyńska

Powiatowy Konkurs Recytatorski: „Wanda Chotomska Dzieciom”

WDK

powiatowy

Aleksandra Białkowska 6 b – III miejsce

Karolina Bartoś

 

 

Konkursy kuratoryjne:

- Marta Lisowska i Jan Pieczywok zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu z języka polskiego;

- Marta Lisowska, Jan Pieczywok, Krystian Basak, Bartosz Skopiński, Aleksander Sokołowski zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu z matematyki;

- Bartosz Skopiński, Jan Pieczywok, Wiktoria Pawlikowska, Marta Lisowska, Kacper Sułkowski, Krystian Basak, Aleksandra Kornacka, Marta Kwiecińska, Oliwia Piotrowska zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu z historii.