Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie informuje, że w dniach 1-8 marca 2018r. do godz. 15.00 zgodnie z harmonogramem rekrutacji będą przyjmowane deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego w oddziałach przedszkolnych szkoły .

Rekrutacja na wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych szkoły
rozpocznie się
9 marca 2018r.

 

 Regulamin rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz druki do pobrania:

 


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie informuje, że w dniach 1-8 marca 2018r. do godz. 15.00 zgodnie z harmonogramem rekrutacji będą przyjmowane:

1. Zgłoszenia kandydatów do klasy I zamieszkałych w obwodzie szkoły.

2. Wnioski do klasy I dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 realizują roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne w oddziałach przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie, a szkoła nie była dla nich szkołą obwodową.

 

Rekrutacja do klas I na wolne miejsca rozpocznie się 9 marca 2018r.

 

Regulamin rekrutacji do klas pierwszych oraz druki do pobrania:

 


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego
w Wąbrzeźnie informuje,
że w roku szkolnym 2018/2019  planowany jest nabór
do klasy IV sportowej
o profilu:

piłka ręczna dziewcząt

piłka nożna chłopców