Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

W Szkole Podstawowej nr 3 w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas II- IV realizowany był projekt eTwinning „Spring in Europe”. W projekcie tym uczestniczyły szkoły z jedenastu europejskich krajów (Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Polska, Grecja, Czechy, Estonia, Turcja, Serbia, Litwa, Rumunia). Autorem projektu była pani Judyta Latuszek.

Projekt został poddany ocenie pod kątem następujących sześciu kryteriów merytorycznych:
1. Innowacja pedagogiczna i kreatywność.
2. Integracja z programem nauczania.
3. Komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi.
4. Współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi.
5. Wykorzystanie technologii.
6. Rezultaty, wpływ i dokumentacja.

„Spring in Europe” spełnił wszystkie kryteria i został doceniony przez Centralne
 i Narodowe Biuro eTwinning. Projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning, a następnie Europejską Odznakę Jakości eTwinning.

Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest raz w roku przez Centralne Biuro Programu eTwinning szkołom, których praca nad realizacją projektu została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. 

(JL)