Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Fotki w GALERII

 

 

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest organizowanie w grudniu świątecznej imprezy środowiskowej, która z biegiem lat przybrała nazwę „Świąteczna Trójka".

Celebrując wspólnie jeden z najmilszych okresów oczekiwania: oczekiwania na nadchodzące Boże Narodzenie, pamiętaliśmy, że święta kojarzące się z przepięknie ubranymi choinkami, wymarzonymi prezentami, spotkaniami w rodzinnym gronie to również okazja do dzielenia się tym, co mamy najlepsze. Celem uroczystości – poza miłym spędzeniem wieczoru – było zebranie funduszy na dofinansowanie wycieczek klasowych oraz atrakcji zorganizowanych w oddziałach przedszkolnych z okazji Dnia Dziecka. Wspieraliśmy także akcję charytatywną „Rodacy Bohaterom” organizowaną przez fundację Lex Lupus, której celem jest pomoc Rodakom mieszkającym na Kresach Wschodnich – zebraliśmy żywność długoterminową, białe i czerwone znicze oraz kartki z życzeniami własnoręczne zrobione przez dzieci.

I chociaż trudno już dziś zliczyć, które to spotkanie, to pomysłów na jego uświetnienie jak zwykle nie zabrakło. Jak co roku zapewniliśmy wiele atrakcji i ciekawych zajęć: warsztaty plastyczne „Magia Świąt” oraz „Reniferek”, FOTORAMKA – możliwość wykonania zdjęcia w przebraniu oraz z Mikołajem, pakowanie prezentu, zabawy niespodzianki dla najmłodszych, wspólne śpiewanie kolęd oraz piosenek o tematyce świątecznej, kiermasz kart i ozdób świątecznych. Młodsi i starsi artyści programem „Świąteczna opowieść”, opartym na motywach Wigilijnej opowieści Dickensa, przygotowali nas do spotkania zimy, choinek, prezentów i Bożego Narodzenia. W odpowiedni do śpiewania kolęd nastrój wprowadził widzów zespół muzyczny „Ichtis”. Miłego podsumowania pracy całej szkolnej społeczności dokonał burmistrz Wąbrzeźna Tomasz Zygnarowski.

Aby tradycji stało się zadość nie zapomnieliśmy również o świątecznych przysmakach: pysznych pasztecikach, pierogach, barszczu oraz piernikach i ciastach, które przy kawie można było skosztować w kawiarence.

Słowa podziękowania należą się wszystkim, którzy włączyli się w organizację świątecznej Trójki: rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom.

Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Rada Rodziców, dyrekcja,

nauczyciele i pracownicy SP 3