Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Oczekując niezwykłej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy w dniu 14 grudnia 2018 r. świąteczne warsztaty plastyczno-techniczne. A że w dużej grupie weselej, zaprosiliśmy do udziału w nich klasę 3 b wraz z wychowawcą. Spod naszych rąk wyszły oryginalne mikołajki, zabawne reniferki oraz pomysłowe kartki świąteczne. Wszyscy wykazaliśmy się dużym zaangażowaniem, kreatywnością w pracy oraz niezwykłym zdyscyplinowaniem (pomimo, że było nas wielu!). Warsztaty zakończyliśmy prezentacją swoich ,,dzieł", słodkim poczęstunkiem oraz świątecznym tańcem przy choince do melodii kolędy ,,Przybieżeli do Betlejem pasterze".   

                                                                                                     

                                                                                                                 (ik)