W tym roku uczniowie klasy I a wraz z rodzicami postanowili wziąć udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Stali się darczyńcami dla starszej, samotnej pani. Przez trzy tygodnie przynosili do szkoły żywność, środki czystości, ręczniki pościel, obuwie i odzież. Trochę się nazbierało J. Wszystko zostało zapakowane w pięć wielkich kartonów. W niedzielę 9 grudnia z samego rana paczka trafiła na miejsce. Podziękowań nie było końca, pojawiły się też łzy wzruszenia. Nie wiadomo, kto miał więcej radości obdarowywany czy darczyńca. Mali też tworzą historię.

LG-S