Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Fotki w GALERII

 

W  piątek 14.12.2018 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych „Słoneczka” i „Promyczki” miały okazję  po raz kolejny spotkać się z bohaterem książek Paulette Bourgeois – żółwikiem Franklinem. Dzieci doskonale już wiedziały, że główny bohater Franklin, przesympatyczny żółwik ma wiele fascynujących przygód. To spotkanie było jednak wyjątkowe, gdyż na czytanie – spotkanie z cyklu „Spotkania z Franklinem” panie Magdalena Dąbrowska i Karolina Borowiecka zaprosiły dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola Miejskiego „Bajka” wraz z wychowawczyniami panią Mirosławą Szuberlą i Beatą Świątkowską. Książkę Franklin i prezent świąteczny” czytał zaproszony na tą okazję gość – pani Agnieszka Pesta, mama dziecka uczęszczającego do oddziału przedszkolnego w SP 3. Dzieci słuchały historii z wielką uwagą.

Uczestnicy spotkania chętnie odpowiadali na zadawane pytania dotyczące treści książki, gdzie głównym motywem,  tym razem, jest pomoc  w zbiórce prezentów świątecznych  dla biednych dzieci. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, a szczególnie o tradycji obdarowywania jako wartości dla obdarowywanego i obdarowującego.

Pani Karolina Borowiecka ożywiła świąteczne spotkanie zapraszając wszystkich uczestników na  wspólne śpiewanie kolęd  i pastorałek.

Na koniec nie obyło się bez niespodzianki, którą przygotowała pani Magdalena Dąbrowska. Przedszkolaki miały za zadanie udekorować pięknie pachnące pierniczki. Było mnóstwo zabawy, radości, a co najważniejsze  tak ustrojone ciasteczka na pewno cudnie smakowały.

Dziękujemy za wizytę Gości.

M. D, K. B.