Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

W styczniu pani Bożena Łamek zaprosiła uczniów klas I-III na spotkanie autorskie. Opowiedziała zebranym jak powstała jej druga już książeczka dla dzieci pt. „DOMEK POD ŻURAWIEM”, zaprezentowała jej bohaterów i miejsce akcji oraz ilustracje do poszczególnych rozdziałów. W ramach obchodów Dnia Babci i Dziadka przeczytała dzieciom opowiadanie pt. „Półeczka babci Tosi”. Uczniowie słuchali z wielką uwagą czytanego tekstu i udzielali odpowiedzi na zadawane przez autorkę pytania, a na ilustracji do tekstu szukały odpowiednich przedmiotów W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka oraz nawiązując do treści opowiadania, dzieci mówiły także o swoich babciach i dziadkach, ich zainteresowaniach, wysłuchały piosenek o ukochanych członkach rodziny. Pani Bożena ogłosiła konkurs literacko-plastyczny dla klas I-III  Portret Babci i Dziadka z opisem.

 

Bardzo dziękujemy Pani Bożenie za zorganizowanie i przeprowadzenie ciekawych spotkań!

Czekamy już na kolejną książkę!

(md)