Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Fotki w GALERII

 

Grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 ferie postanowiła spędzić … w szkole.  Nie było jednak kartkówek ani sprawdzianów, a tylko i wyłącznie dobra zabawa. Jedynym testem, który wszyscy uczniowie zaliczyli na szóstkę, był sprawdzian z umiejętności pracy zespołowej. Organizatorzy zimowiska zapewnili uczestnikom moc niezapomnianych atrakcji.

Dzieci były m.in. z wizytą u Królowej Śniegu w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, wraz z grupą strażaków doskonaliły umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a zasoby niespożytej energii zostawiły w Galaktyce w Grudziądzu oraz na sali gimnastycznej podczas gier zespołowych  i zabaw ruchowych. Uczestnicy zimowiska chętnie prezentowali swoje zdolności w „Mam talent – zimowisko 2019” – na scenie wystąpili m.in.:  rysownicy, piłkarze, tancerki,  a nawet czytelnicy.

Czas minął bardzo szybko,  na koniec wszyscy pięknie podziękowali pani kierownik, opiekunom, paniom kucharkom i wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia „Ferii z Trójką”.

(KB)