Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 Uwaga!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego
w Wąbrzeźnie informuje, że w dniach
od 11 lutego 2019 r. do 15 lutego 2019 r. do godziny 15.00
zgodnie z harmonogramem rekrutacji będą przyjmowane:

1. Zgłoszenia do klasy pierwszej od kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły;

 2. Wnioski do klasy pierwszej od  dzieci, które w roku szkolnym 2018/2019 realizowały roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego  dla których placówka  nie była  szkołą obwodową.

 

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH NA WOLNE MIEJSCA

ROZPOCZNIE SIĘ OD DNIA 18 lutego 2019r.