Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Fotki w GALERII

 

 

30 stycznia 2019 r. uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej nr 3 im. E. Wojnowskiego w Wąbrzeźnie  gościli w progach swojej szkoły pana Jacentego Ordowskiego z drużyną. W tym roku została pokazana żywa lekcja historii pt. „Bohaterowie narodowi – legenda Józefa Piłsudskiego”. W bardzo ciekawy i barwny sposób zostały ukazane dzieje naszego państwa. Uczniowie mieli okazję przypomnieć i utrwalić sobie losy polskich bohaterów, którzy walczyli w imię honoru za Ojczyznę. Podczas pokazu historycznego została szczególnie wyróżniona postać marszałka Józefa Piłsudskiego. 

Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, tym bardziej że mogły założyć stroje z przeszłości i obejrzeć, a nawet dotknąć repliki dawnej broni.

(aw)