Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 7 lutego 2019 r. uczniowie klasy 3 b odwiedzili Wąbrzeskie Zakłady Graficzne.  Z wielka pasją opowiadał o nich dyrektor Leszek Dembek. Pod jego opieką dzieci zwiedziły cały budynek, poznając tajniki druku i wiele ciekawostek związanych z tym zawodem. Uczniów zadziwiały ogromne, nowoczesne  maszyny, które bardzo dokładnie drukowały najmniejsze literki. Na koniec wszyscy otrzymali prezenty. Uczniowie byli zdumieni, że wydrukowanie książki to taki skomplikowany proces. Ciekawe, czy ktoś z trzecioklasistów w przyszłości będzie drukarzem?

 TS