W dniach 12 i 13 lutego odbyły się bale karnawałowe dla klas I-III. Dzieci, przebrane w stroje ulubionych postaci bajkowych i filmowych, wraz ze swoimi wychowawczyniami wspaniale bawiły się przy muzyce pana Tomasza Beckera. Wśród przebierańców nie zabrakło księżniczek, wróżek, czarownic, kotków, biedronek, krasnoludków, speidermanów, piłkarzy, batmanów, piratów, postaci z gwiezdnych wojen i wielu innych.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów balowych, a panu Tomaszowi Beckerowi za oprawę muzyczną!

(md)