Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

W dniach 12 i 13 lutego odbyły się bale karnawałowe dla klas I-III. Dzieci, przebrane w stroje ulubionych postaci bajkowych i filmowych, wraz ze swoimi wychowawczyniami wspaniale bawiły się przy muzyce pana Tomasza Beckera. Wśród przebierańców nie zabrakło księżniczek, wróżek, czarownic, kotków, biedronek, krasnoludków, speidermanów, piłkarzy, batmanów, piratów, postaci z gwiezdnych wojen i wielu innych.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów balowych, a panu Tomaszowi Beckerowi za oprawę muzyczną!

                                                                                      (md)