Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wstąpili do grona czytelników biblioteki szkolnej. Nastąpiło to podczas uroczystości pasowania na czytelnika, w której przygotowanie włączyły się uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki.

W czasie spotkania dzieci rozpoznawały tytuły bajek, baśni i ich bohaterów,

wymieniały korzyści płynące z czytania książek, mówiły o tym, jak należy obchodzić się z książką. Po złożeniu przyrzeczenia nastąpiło pasowanie

pierwszaków na czytelników biblioteki. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał

zakładkę do książki i mógł samodzielnie wypożyczyć pierwszą książkę.

 

     H.B.