Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

W tym roku szkolnym po raz pierwszy odbył się Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii dla szkół podstawowych. Z naszej szkoły aż czworo uczniów dostało się na etap rejonowy, a dwoje z nich osiągnęło ogromny sukces, zostając laureatami owego konkursu.                  Są nimi Marta Lisowska z kl. VIII b i Jan Pieczywok z kl. VIII c.

Zadanie było nie lada wyzwaniem. Trzeba było zmierzyć się z molami, równaniami, stężeniami i innymi trudnymi zagadnieniami chemicznymi. Marta i Jan poradzili sobie z nimi doskonale, zdobywając ponad 90% punktów na etapie wojewódzkim konkursu.

Pomimo, że uczą się tego przedmiotu dopiero drugi rok, świat chemii okazał się dla nich wspaniałą przygodą.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(ig)