Projekt „Mój wymarzony Podzamek”, a właściwie nasz, już prawie został zatwierdzony. Swoje zdanie na ten temat mieli szansę wyrazić wszyscy – od najmłodszego do najstarszego mieszkańca miasta. Między innymi dlatego liczna grupa dzieci zainteresowanych projektem wzięła udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Wąbrzeźna na temat „Mój wymarzony Podzamek”. Z SP 3 dwoje uczniów stanęło na podium. I miejsce zajął Antoni Lepisz, uczeń klasy 6 b, a III miejsce przypadło Lenie Bartoś – uczennicy klasy 5 b. Gratulujemy pomysłu i talentu. Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że już nie mogą się doczekać nowej, przyjaznej plaży.

(dp)