Szanowni Rodzice

Informuję, że w wyniku dotychczasowego braku porozumienia pomiędzy Rządem, a związkami zawodowymi oraz na podstawie  danych z przeprowadzonego referendum, istnieje prawdopodobieństwo przystąpienia do strajku w dniu 8 kwietnia 2019r. większości nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie. Spowoduje to brak możliwości organizacji zajęć dydaktyczno- wychowawczych. W związku z tym, zwracam się ponownie z prośbą, aby w miarę możliwości  zorganizowali Państwo opiekę swoim dzieciom.
Ci z Państwa , którzy nie będą w stanie zapewnić opieki, mogą przyprowadzić dzieci do świetlicy, w której będą miały zapewnione zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.30 -15.30. Przypominam również, że w dniu 8 kwietnia 2019 r  nie będą w szkole wydawane  obiady.

Dalsze informacje związane z organizacją pracy szkoły będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz strony internetowej szkoły www.sp3wabrzezno.pl

Małgorzata Taczyńska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3