Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

    Szanowni Rodzice

Informuję, że w wyniku dotychczasowego braku porozumienia pomiędzy Rządem, a związkami zawodowymi oraz na podstawie  danych z przeprowadzonego referendum, istnieje prawdopodobieństwo przystąpienia do strajku w dniu 8 kwietnia 2019r. większości nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie. Spowoduje to brak możliwości organizacji zajęć dydaktyczno- wychowawczych. W związku z tym, zwracam się ponownie z prośbą, aby w miarę możliwości  zorganizowali Państwo opiekę swoim dzieciom.
Ci z Państwa , którzy nie będą w stanie zapewnić opieki, mogą przyprowadzić dzieci do świetlicy, w której będą miały zapewnione zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.30 -15.30. Przypominam również, że w dniu 8 kwietnia 2019 r  nie będą w szkole wydawane  obiady.

 Dalsze informacje związane z organizacją pracy szkoły będą przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz strony internetowej szkoły www.sp3wabrzezno.pl

 

                                                                                                                                                                      
Z wyrazami szacunku 
Małgorzata Taczyńska

                                                                         Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

                                                                  im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie