Drodzy Uczniowie

Szanowni Rodzice

Informuję, że egzamin ósmoklasisty w naszej szkole rozpocznie się zgodnie z harmonogramem:

15.04.2019r.- godz. 9.00- j. polski

16.04.2019r.-godz.9.00- matematyka

17.04.2019r.- godz.9.00- j. angielski

Uczniów klas VIII proszę o przybycie do szkoły o godz. 8.30. Przypominam o konieczności zabrania legitymacji szkolnych i długopisu (lub pióra) z czarnym tuszem , a na egzamin z matematyki dodatkowo linijki.

Przypominam również,  że dni egzaminów są ustalone jako dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Na dzień dzisiejszy Ogólnopolski Strajk Nauczycieli w naszej szkole jest kontynuowany. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i proszę o dalsze zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Małgorzata Taczyńska