Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Wiosna to wymarzony czas do spędzania na świeżym powietrzu. Aby go uatrakcyjnić, rodzice z 3 b, pani Monika Leszek i Justyna Jurdziak, zorganizowały dla dzieci warsztaty plastyczno-techniczne, podczas których uczniowie budowali latawce. Mamy miały dla nich przygotowane potrzebne materiały: listewki, sznurki, papier. Okazało się, że budowa latawca to skomplikowane zajęcie, a precyzyjne wiązanie sznurków to nie lada wyzwanie. Każdy ozdabiał swoją prace według własnych pomysłów. Po przypięciu ogona na boisku odbywały się pierwsze próby lotów. Młodzi twórcy dumni ze swojej pracy z latawcem i z pyszną muffinką udali się do domu na kolejne próby lotów.
Filip i Miłosz mają Mamy na medal!

(ts)