Wiosna to wymarzony czas do spędzania na świeżym powietrzu. Aby go uatrakcyjnić, rodzice z 3 b, pani Monika Leszek i Justyna Jurdziak, zorganizowały dla dzieci warsztaty plastyczno-techniczne, podczas których uczniowie budowali latawce. Mamy miały dla nich przygotowane potrzebne materiały: listewki, sznurki, papier. Okazało się, że budowa latawca to skomplikowane zajęcie, a precyzyjne wiązanie sznurków to nie lada wyzwanie. Każdy ozdabiał swoją prace według własnych pomysłów. Po przypięciu ogona na boisku odbywały się pierwsze próby lotów. Młodzi twórcy dumni ze swojej pracy z latawcem i z pyszną muffinką udali się do domu na kolejne próby lotów.
Filip i Miłosz mają Mamy na medal!

(ts)