Czy praca prezesa banku jest łatwa i przyjemna? Ile zarabia prezes? Jak zostać sekretarką prezesa?...
Na te i inne pytania uczniowie klas siódmych i ósmych SP 3 chcieli uzyskać odpowiedź w trakcie spotkania online z prezesami banków, w ramach European Money Week.
Wraz z p. Jolantą Kaczmarczyk i Zuzanną Kurek uczniowie uczestniczyli w tym wydarzeniu na Facebooku. We wtorek, 2 kwietnia, miało miejsce spotkanie z Wiceprezesem Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, a 3 kwietnia z Prezesem Zarządu Banku Ochrony Środowiska.

Celem spotkań jest inspiracja młodzieży stojącej przed wyborem szkół ponadpodstawowych i motywacja, że sukces zawodowy jest w zasięgu ich ręki.

ZK