Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Czy praca prezesa banku jest łatwa i przyjemna? Ile zarabia prezes? Jak zostać sekretarką prezesa?...
Na te i inne pytania uczniowie klas siódmych i ósmych SP 3 chcieli uzyskać odpowiedź w trakcie spotkania online z prezesami banków, w ramach European Money Week.
Wraz z p. Jolantą Kaczmarczyk i Zuzanną Kurek uczniowie uczestniczyli w tym wydarzeniu na Facebooku. We wtorek, 2 kwietnia, miało miejsce spotkanie z Wiceprezesem Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, a 3 kwietnia z Prezesem Zarządu Banku Ochrony Środowiska.

Celem spotkań jest inspiracja młodzieży stojącej przed wyborem szkół ponadpodstawowych i motywacja, że sukces zawodowy jest w zasięgu ich ręki.

ZK