Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Recytacje przebiegały na wysokim poziomie. Tematyka wierszy była urozmaicona. Pojawiły się wiersze nie tylko te najbardziej znane Brzechwy czy Tuwima, ale również mniej znanych autorów oraz wiersze z przesłaniem, np. przestrzegający przed zagrożeniami internetowymi.

Rywalizację rozpoczęli wykonawcy z klas II, później popisywali się pierwszacy, a zakończyli  reprezentanci klas III. Komisja w składzie pań bibliotekarek: Joanny Góreckiej i Hanny Bokoty  wysoko oceniła występy dzieci. Nagrodzono 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii klas.

W klasach pierwszych 1. miejsce zajął Franciszek  Żurawski z  kl. 1 b, 2. Julia Pochylska z 1 c, a                    3. Malwina Smycz z 1 a.

W  klasach drugich 1. miejsce zdobyła Maja Szymborska z 2 b, 2. Zuzanna Kolczyńska z 2 a, a 3. Nina Krzyżykowska z 2 a.

W  klasach trzecich 1. miejsce zajęła Zuzaanna Dylewska z 3 b, 2. Mikołaj Kwiatkowski z 3 a i 3. Wiktoria Winiarska z 3 a.

Tradycyjnie nagrodę przyznała również publiczność. Otrzymała ją Blanka Stefańska z klasy 3 a.

Wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe i drobne niespodzianki. Wszyscy uczestnicy  dyplomy i słodki poczęstunek. Konkurs przebiegał w miłej, ale i emocjonującej atmosferze. Główne jego cele zostały zrealizowane. Jak co roku zachęcaliśmy dzieci do poznawania wierszy i ich pięknego prezentowania. Następny konkurs odbędzie się  za rok.

Organizatorki  M. Dąbrowska  i A. Straszkiewicz