Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Popularyzowanie wiedzy przyrodniczej, zainteresowanie różnorodnością, bogactwem i pięknem świata przyrody, zachęcanie uczniów do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy, rozwijanie zainteresowań oraz możliwość współzawodnictwa to cele szkolnego konkursu „Najlepszy przyrodnik i najlepszy biolog” zorganizowanego w SP 3 przez nauczycielki przyrody Lidię Będziechowską i Iwonę Świerk.

W konkursie złożonym z dwóch etapów mogli wziąć udział chętni uczniowie klas IV-VII.

W  pierwszej części pisemnej brało udział 14 uczniów z klas IV,  13 uczniów z klas V, 13 uczniów z klas VI oraz 8 z klas VII.

Do części ustnej finałowej zakwalifikowały się następujące osoby: Ksawery Piontkowski kl. IVa, Stanisław Dzidek z kl. IVb, Julia Białkowska z kl. IVd, Szymon Barszczyk z kl. Va, Szymon Grzenkowicz z kl. Vb, Nadia Stafiej z kl. Vc, Nikodem Kempa z kl. VIa, Laura Grabowski z kl. VIb, Kacper Patyk z kl. VId, Aleksandra Kowalska z kl. VIIa, Konstancja Michaliszyn z kl. VIIa, Aleksandra Białkowska z kl. VIIb.

W etapie finałowym, który odbył się 29 kwietnia 2019r., wyłoniono laureatów konkursu w poszczególnych kategoriach.

Najlepszymi przyrodnikami i biologami w SP3 zostali następujący uczniowie:

Julia Białkowska  w kl. IV,

Szymon Barszczyk w kl. V,

Laura Grabowski w kl. VI,

Konstancja Michaliszyn w kl. VII.

 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy przyrodniczej.   

 

Iwona Świerk i Lidia Będziechowska