Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

W sobotę 27 kwietnia w ramach realizacji projektu „Rozwijanie kluczowych kompetencji uczniów (edukacja matematyczno-przyrodnicza i języki obce)” odbyła wycieczka się do Otłoczyna – Stajni Floret. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję, aby bliżej poznać konie. Każdy mógł szczotkować sierść i grzywę, popatrzeć w jaki sposób czyści się kopyta, a także zasmakować jazdy konnej. Pani Asia – nasza trenerka – przekazała nam wiele ciekawostek o tych pięknych zwierzętach.

Po zajęciach z hipoterapii graliśmy w piłkę i piekliśmy kiełbaski w ognisku.

Wyjazd do Stajni Floret był suuper!

(ab)