Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

     Czytam, bo lubię!

    Niedawno przeczytałem bardzo ciekawą książkę Bena Brooksa ''Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi".

Książka ta zawiera 100 niezwykłych historii o mężczyznach , którzy podjęli  się wyzwania, by zmienić swoje życie i świat. Są to opowieści o mężczyznach, żyjących współcześnie oraz w przeszłości, na całym świecie. Są to między innymi ludzie sportu, polityki, muzyki, sztuki, wynalazcy  i  podróżnicy. Najbardziej zainspirowały mnie historie: Nicola Tesli, Salvadora Dali, Stephana Hawkinga,Vincenta van Gogha,  Billa Gatesa, Thomasa Edisona , a także Tenzinga Norgay .

         Opowieści, chwilami wzruszające, cały czas zaskakują. Niesamowicie pochłaniają hisorie ludzi, którzy mimo młodego wieku  bardzo dużo osiągnęli w życiu. Okazuje się, że bez tych bohaterów na świecie nie byłoby komputerów, prądu i wielu innych wynalazków.

         Książkę chciałbym polecić wszystkim tym, którzy są ciekawi ludzi i świata. Z niecierpliwością czekam na drugą część.

*Uwaga książka nie zawiera bajek o mężnych rycerzach i ratowaniu księżniczek.

Nie bójcie się marzyć, by zmienić świat na lepsze! Czytam, bo lubię… Tymoteusz, klasa IV D