Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Dzień św. Patryka to radosne święto jest obchodzone od wielu lat nie tylko w Irlandii, ale na całym świecie.

W obchodach tego dnia uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych. Ubrane „na zielono” poznawały słownictwo, najważniejsze tradycje związane z Dniem św. Patryka i uczestniczyły w zabawach językowych.

Natomiast uczniowie z klas V i VI stworzyli prezentacje, quizy interaktywne, plakaty i inne gry językowe, które zostały wykorzystane do obchodów tego dnia w naszej szkole.