Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Dnia 10 maja 2019 roku uczniowie klas 6 a i 6 d uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
O godz. 6.45  spotkaliśmy się z pilotem wycieczki Biura Podróży IVANTI – panem Pawłem, który na cały dzień (jak się później okazało), zapewnił nam szereg atrakcji.
Poznaliśmy Warszawę „na sportowo”. Rozpoczęliśmy od wizyty w  MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI zlokalizowanym  w nowoczesnym budynku Centrum Olimpijskiego. Podczas zwiedzania z przewodnikiem poznaliśmy historię polskiego sportu, zobaczyliśmy oryginalne medale, żetony, plakiety, puchary i odznaki polskich olimpijczyków.
Następnie po dobrym obiedzie, udaliśmy się na spacer po Warszawie. Zobaczyliśmy Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki, Grób Nieznanego Żołnierza.

Reszta naszego pobytu w stolicy upłynęła nam na atrakcjach na STADIONIE NARODOWYM – przeszliśmy z przewodnikiem trasą „Piłkarskie emocje”, czując przedmeczową atmosferę w piłkarskiej szatni. Mieliśmy okazję zasiąść wygodnie na ławce zawodników, by za chwilę wejść na płytę Stadionu Narodowego, a potem odwiedzić salę pomeczowych konferencji.

W drodze powrotnej w autokarze „nasz” pilot przeprowadził konkurs wiedzy, który wygrała Martyna Kolczyńska z klasy 6 a.
II miejsce zajął Kacper Patyk z klasy 6 d, a III miejsce Nikodem Kempa z 6 a.

 

Wycieczkę na pewno można zaliczyć do udanych, o czym świadczy zadowolenie uczestników.

 

ZK