Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Pod koniec maja w klasie I c odbył się „Wiosenny wieczór gier w języku polskim i języku angielskim z moją Mamą”. Spotkanie rozpoczęliśmy od wiosennych zabaw muzyczno-ruchowych. Wiele uśmiechu na twarzy wywołały zgadywanki związane z ulubionymi zajęciami i marzeniami mam i dzieci. Nie zabrakło także życzeń dla ukochanych mam i upominków. Później wszyscy uczestnicy chętnie przystąpili do znanych gier stolikowych: „Chińczyk”, „Memo”, „Bierki”, „Warcaby”, „Dzikie łabędzie”, „Domino”, „Walka o stołki”, „Skaczące małpki”, „Katamino”. Dzieci okazały się wspaniałymi graczami, trudno było mamom i nauczycielom z nimi wygrać. W ten wieczór graczom spodobały się szczególnie gry edukacyjne „Prawda czy fałsz”, „Skrzaty” i „Dobble”.

Ciekawą propozycją dla dzieci i ich mam się okazały także gry i zabawy w języku angielskim. Na tablicy interaktywnej dzieci rozwiązywały wiosenne zagadki w języku angielskim, układały puzzle, kodowały, liczyły. Aktywnie uczestniczyły w grach językowych przy użyciu kodów QR.

Wspólną zabawę zakończyliśmy przy słodkim poczęstunku. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dzieci zestaw kart zakodowanymi obrazkami. Organizatorkami wieczoru gier były panie Magdalena Dąbrowska i Judyta Latuszek.

(md, jl

)