Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

W maju grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 przygotowała niezwykłą ucztę, podczas której konsumpcji wykwintnych potraw towarzyszyła praca twórcza. Okazało się, że uczniowie to niezwykle kreatywni pisarze i poeci. Efekt ich pracy to piękne, wartościowe utwory, zarówno te zabawne, jak i refleksyjne czy pełne zadumy. Dzieci najpierw podzieliły się swoimi uczuciami, przelały na papier, co im w duszy gra, a następnie wzięły udział w koncercie poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu „Andante".  Śpiew, muzyka oraz wystrój sali i odświętny ubiór uczniów, to wszystko stworzyło niezwykły klimat. Były gromkie brawa, salwy śmiechu, a nawet łzy wzruszenia. Dzieci otworzyły się na piękno poezji, także tej śpiewanej. Po koncercie chętnie prezentowały efekty swojej pracy. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję recytować swoją twórczość, niektórzy po raz pierwszy zobaczyli, jak można bawić się słowem, niektórzy po raz pierwszy przełamali wewnętrzny lęk, inni po prostu stwierdzili, że ”BYŁO MEGA!" . Zatem dziękujemy: dzieciom – za wykazanie się ogromną dojrzałością i mądrością oraz rodzicom – za pomoc w przygotowaniu smakołyków. Szczególne podziękowania należą się zespołowi „Andante" w składzie:

Jerzy Osiński – wokal, gitara, Elżbieta Gutowska – wokal, Galina Łapko – organy, Paweł Bartoś – cajon, za niezwykłą podróż do magicznego świata poezji śpiewanej.

Do zobaczenia za rok... Karolina Bartoś i Edyta Kuczkowska