W czwartek 6 czerwca gościliśmy w progach naszej szkoły grupę „Zajączków”, „Wiewiórek” oraz „Misiów’ z przedszkola Bajka. To spotkanie miało przyszłym pierwszoklasistom ułatwić rozpoczęcie nowego etapu – bycia uczniem. Na dzieci czekały różne atrakcje. Pierwszą z nich były wspólne pląsy przy muzyce, które poprowadziła pani Karolina Borowiecka ze swoją grupą „Słoneczka”. Następnie przedszkolaki mogły sprawdzić znajomość słówek  z języka angielskiego i pisać na tablicy multimedialnej, zobaczyć salę gimnastyczną, boisko wielofunkcyjne, świetlicę, bibliotekę, salę komputerową  i stołówkę szkolną. Spacer po korytarzach  i dźwięk szkolnego dzwonka  na niektórych gościach sprawił duże wrażenie!:)

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i samych szóstek w szkole!

(ab)