Kolejny już raz odbywał się w SP 3 całoroczny konkurs „Jestem grzecznym i aktywnym członkiem świetlicy szkolnej”. Najbardziej zaangażowane okazały się dzieci z klas I i to one zajęły w nim czołowe miejsca.

1. miejsce Julia Pochylska – 1 c

2. Szymon Kuświk – 1 b

3. Malwina Smycz – 1 a

4. Aleksandra Małecka – 1 a

5. Maksymilian Dąbrowski – 1 a

6. Ariel Chabior-Zielińska 1 b

Ponadto w wykonywaniu rozmaitych zadań wyróżniło się jeszcze 9 uczniów: Kasia Kuca, Zuzia Kolczyńska, Tadzio Sankiewicz, Rysio Palczewski, Hubert Szczutowski, Zosia Kuczkowska, Dominika Fiszeder, Jaś Patyk i Julka Kotubaj. Wszyscy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wynik uzyskany przez Julię Pochylską to 58 zdobytych serduszek, z których ostatnie 8 było w złotym kolorze. Dzieciom gratulujemy i dziękujemy za udział.

(bł)