Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Kolejny już raz odbywał się w SP 3 całoroczny konkurs „Jestem grzecznym i aktywnym członkiem świetlicy szkolnej”. Najbardziej zaangażowane okazały się dzieci z klas I i to one zajęły w nim czołowe miejsca.

1. miejsce Julia Pochylska – 1 c

2. Szymon Kuświk – 1 b

3. Malwina Smycz – 1 a

4. Aleksandra Małecka – 1 a

5. Maksymilian Dąbrowski – 1 a

6. Ariel Chabior-Zielińska 1 b

 

 

Ponadto w wykonywaniu rozmaitych zadań wyróżniło się jeszcze 9 uczniów: Kasia Kuca, Zuzia Kolczyńska, Tadzio Sankiewicz, Rysio Palczewski, Hubert Szczutowski, Zosia Kuczkowska, Dominika Fiszeder, Jaś Patyk i Julka Kotubaj. Wszyscy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wynik uzyskany przez Julię Pochylską to 58 zdobytych serduszek, z których ostatnie 8 było w złotym kolorze. Dzieciom gratulujemy i dziękujemy za udział.

(bł)