Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

foto1

SP 3

foto1

SZKOŁA

foto1

PRZYJAŹNI

foto1

SPORTU

foto1

I SUKCESU :)

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Pod koniec września 2019 roku w klasie IV b odbył się „Jesienny wieczór gier w języku polskim i języku angielskim”. Uczniowie i ich rodzice spotkali się, aby  spędzić wieczór, grając w różne gry. Na początku spotkania rodzice rozwiązywali zagadki zadawane przez dzieci. Nie zabrakło znanych gier planszowych, takich jak: „Chińczyk”, „Warcaby”, „Domino”. Dzieci okazały się wspaniałymi graczami, trudno było z nimi wygrać.

         Ciekawą propozycją dla  uczestników spotkania były gry w języku angielskim. Dzieci oglądały także krótki filmik przedstawiający pory roku w Wąbrzeźnie. Na tablicy interaktywnej rozwiązywały różne zagadki w języku angielskim, liczyły, układały puzzle. Brały udział w quizach, które rozwiązywały wraz z rodzicami przy pomocy smartfonów. Wykonywały także zadania związane z kodowaniem. Ponadto, uczniom i ich rodzicom przedstawione zostały wskazówki usprawniające proces uczenia się oraz przydatne strony do nauki języka angielskiego.

      Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Organizatorkami wieczoru gier były pani Judyta Latuszek i pani Magdalena Dąbrowska.

 

(jl, md)