Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Dyrektor

mgr Agnieszka Lepisz

Wicedyrektor

mgr Agata Ronowska

Sekretariat

Ewa Kucharska - Sekretarz szkoły

Hanna Głowacka - kierownik gospodarczy

Anna Pawlak - Intendent


Wychowawcy klas:

 

Wychowanie przedszkolne    

 Oddział przedszkolny "Słoneczka"
- wychowawca: mgr Karolina Borowiecka
Oddział przedszkolny"Promyczki
" - mgr Joanna Izdebska

 

Edukacja wczesnoszkolna    

klasa I a - wychowawca: mgr Iwona Knitter
klasa I bwychowawca: mgr Teresa Szkołyk
klasa I cwychowawca:mgr Magdalena Karwaszewska


klasa II a - wychowawca: mgr Lucyna Gajowczyk-Saniewska
klasa II b - wychowawca: mgr Aleksandra Straszkiewicz
klasa II c -
wychowawca: mgr Magdalena Dąbrowska

 


klasa III b
- mgr Małgorzata Wesołowska

 

Klasy IV - VIII

klasa IV a - wychowawca: mgr Edyta Kuczkowska 
klasa IV b - wychowawca: mgr Judyta Latuszek

klasa V a - wychowawca: mgr Iwona Gorczyńska
klasa V b
- wychowawca: mgr Tomasz Tomaszewski
klasa V c
- wychowawca: mgr Dorota Zielińska
klasa V d - wychowawca: mgr Monika Mazurkiewicz

klasa VI a - wychowawca: mgr Alina Barszcz
klasa VI b
- wychowawca: mgr Żaneta Makowska
klasa VI c
- wychowawca: mgr Renata Adamczyk

klasa VII a - wychowawca: mgr Zuzanna Kurek
klasa VII b
- wychowawca: mgr Alicja Wałdoch
klasa VII c - wychowawca: mgr Krystyna Rybszleger
klasa VII d - wychowawca: mgr Anna Rydlewska-Chabros

klasa VIII a - wychowawca: mgr Anna Kolczyńska
klasa VIII b
- wychowawca: mgr Karolina Bartoś

 


Kadra Pedagogiczna

Język polski   
mgr Anna Kolczyńska 
mgr Karolina Bartoś 
mgr Edyta Kuczkowska 
mgr Alina Barszcz 


Histo
ria / Historia i społeczeństwo
 
mgr Alicja Wałdoch 

Wiedza o społeczeństwie
mgr Jacek Węcławski

 

Język angielski
mgr inż. Elżbieta Beneda
mgr Anna Rydlewska - Chabros 
mgr Judyta Latuszek
mgr Agata Ronowska
mgr Malwina Stopyra

 

Język niemiecki
mgr Tomasz Puczkarski


Matematyka 
mgr inż. Renata Adamczyk
mgr Rafał Wartecki 
mgr Żaneta Makowska 
mgr Dorota Zielińska 


Przyroda   
mgr Lidia Będziechowska
mgr Iwona Świerk 

Geografia
mgr Dorota Zielińska

Biologia
mgr Lidia Będziechowska
mgr Iwona Świerk


Technika   
mgr Lidia Będziechowska
mgr Iwona Gorczyńska



Zajęcia komputerowe / Informatyka   
mgr  Zuzanna Kurek 
mgr Jacek Węcławski

Plastyka   
mgr Wiesława Szydzik
mgr Lidia Będziechowska


Muzyka
mgr Wiesława Szydzik

Chemia
mgr Iwona Gorczyńska

Fizyka
mgr Damian Retz

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Wojciech Góralski 

Wychowanie fizyczne    
mgr Bogdan Taczyński
mgr Monika Mazurkiewicz
mgr Agnieszka Zrada
mgr Sebastian Isbrandt
mgr Tomasz Tomaszewski
mgr Jarosław Rutkowski
mgr Jarosław Rybszleger
mgr Tomasz Liszaj


Religia    
mgr Bożena Kołodziejczyk Dzierzyk
mgr Agnieszka Śmigielska
mgr Tomasz Tomaszewski

Doradztwo zawodowe
mgr Jolanta Kaczmarczyk

Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Dorota Zielińska
mgr Iwona Gorczyńska

mgr Bożena Łamek


Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne   
mgr Jolanta Rydlewska
mgr Aleksandra Straszkiewicz
mgr Anna Kolczyńska
mgr Teresa Szkołyk
mgr Lucyna Gajowczyk

Logopeda    
mgr Aleksandra Balicka
mgr Małgorzata Wesołowska

Pedagog    
mgr Jolanta Brygin
mgr Jolanta Kaczmarczyk

Psycholog    
mgr Paulina Lubińska

Biblioteka    
mgr Hanna Bokota

Świetlica    
 mgr Bożena Łamek
 mgr Dorota Piotrowicz

Oligofrenopedagogika   
mgr Magdalena Karwaszewska
mgr Iwona Knitter

mgr Magdalena Dąbrowska
mgr Teresa Szkołyk
mgr Hanna Bokota
mgr Edyta Kuczkowska
mgr Małgorzata Taczyńska
mgr Iwona Świerk
mgr Lidia Będziechowska
mgr Rafał Wartecki
mgr Renata Adamczyk
mgr Wiesława Szydzik
mgr Jolanta Brygin
mgr Anna Kolczyńska
mgr Aleksandra Balicka