PEDAGOG SZKOLNY

Szukanie pomocy jest oznaką siły a nie słabości.

Zwróć się do pedagoga i psychologa szkolnego gdy:
1. Czujesz, że nikt Cię nie rozumie,
2. Jesteś smutny, osamotniony, nieszczęśliwy z jakiegoś powodu,
3. Masz problemy w nawiązywaniu dobrych relacji z kolegami, koleżankami, rodzicami, nauczycielami
4. Masz problemy rodzinne
5. Chcesz podzielić się swoją radością, sukcesem, osiągnięciami, zdolnościami,
6. Chciałbyś pomóc innym, a nie wiesz w jaki sposób.
7. Masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić.

Przyjdź także z każdą sprawą, z którą sam nie potrafisz sobie poradzić.

Witamy wszystkich!

Jesteśmy pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Serdecznie zapraszamy do sali 22

Naszym zadaniem jest poznanie indywidualnych potrzeb uczniów, analizowanie przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli.

Zajmujemy się także działaniami profilaktyczno-wychowawczymi, staramy się zorganizować opiekę i pomoc materialną uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Utrzymujemy kontakt z nauczycielami, wychowawcami klas, dyrekcją, rodzicami oraz instytucjami służącymi pomocą dzieciom i rodzinie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje poradzić się, albo po prostu porozmawiać o tym, co się dzieje w szkole.

Opiekę pedagogiczną w roku szkolnym 2016/2017 sprawuje

mgr Jolanta Brygin – pedagog