Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie - Nasze osiągnięcia
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com



 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2017/2018

 
 
 

WRZESIEŃ

 

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

Konkurs plastyczny „Wakacyjna przygoda”

WDK

ogólnopolski

Kategoria szkoły podstawowe:

I miejsce:
Amelia Lipińska  kl. 4b

 

 

W. Szydzik

Pierwszy Bieg XIII Grand Prix Wąbrzeźna

Ognisko miejskie TKKF

miejski

Rocznik 2011

Dziewczęta:

II miejsce:
Roksana Kołodziejska kl. 0A

Rocznik 2010

Dziewczęta:

I miejsce:
Kaja Dalasińska kl.2a

II miejsce:
Izabela Henryszewska kl. 2a

III miejsce:
Paulina Jakubicz kl. 2a

Rocznik 2009

Dziewczęta:

I miejsce:
Nela Isbrandt kl. 2b

III miejsce:
Oliwia Dąbrowska kl. 3c

Rocznik 2008

Chłopcy:

I miejsce:
Jakub Zalewski kl. 4a

Rocznik2007

Dziewczęta:

I miejsce:
Kornelia Granda kl. 4b

II miejsce:
Daria Lisowska kl. 4b

III miejsce:
Weronika Borowska kl. 5c

Chłopcy:

I miejsce:
Bartłomiej Wołk-Wołkow 4c

III miejsce:
Paweł Oskwarek kl. 5c

Rocznik 2006 - 2005

Dziewczęta:

I miejsce:
Zuzanna Sturmann kl. 6a

II miejsce:
Martyna Kolczyńska
kl. 5a

III miejsce:
Nikola Przybylska kl.6a

Chłopcy:

II miejsce:
Sebastian Drozdalski kl. 5d

III miejsce:
Maciej Głowacki kl. 6a

Rocznik 2004 – 2003 - 2002

Dziewczęta :

II  miejsce:
Katarzyna Kleinowska kl. 7a

Chłopcy:

I miejsce:
Mateusz Wilma kl. 7a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele w-f

Finał Powiatowy Igrzysk   Dzieci i Młodzieży Szkolnej  w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych

powiatowy

IGRZYSKA DZIECI
(do kl. 6)

Indywidualnie:

Dziewczęta

I miejsce: Zuzanna Sturmann kl. 6a

II miejsce: Nikola Przybylska kl.6a

Chłopcy

II miejsce: Sebastian Drozdalski  kl. 5d

IV miejsce: Jakub Mroczka kl. 7a

Drużynowo:

 I miejsce zajęła drużyna dziewcząt z kl. 6a w składzie:

Zuzanna Sturmann

Nikola Przybylska

Julia Kowalska

Aleksandra Kowalska

Julia Drozdalska

Marcelina Rączka

I miejsce zajęła drużyna chłopców w składzie:

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Jakub Mroczka kl. 7a

Kacper Lewandowski kl. 5d

Jakub Boczek kl. 6a

Aron Maciejewski kl. 6a

Bartosz Ciupak kl. 6a

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

(kl. 7 i gimnazjum)

Indywidualnie:

Dziewczęta

III miejsce: Katarzyna Kleinowska kl. 7a

V miejsce: Magdalena Banaś kl. 7a

Chłopcy

III miejsce: Mateusz Wilma kl. 7a

Drużynowo:

II miejsce zajęła drużyna dziewcząt z kl. 7a

w składzie:

Katarzyna Kleinowska

Magdalena Banaś

Oliwia Ledwochowska

Aleksandra Grącka

Patrycja Józefczak

Dominika Lewańska

III miejsce zajęła drużyna chłopców z kl.7a

w składzie:

Mateusz Wilma
Kacper Michałek
Karol Zaborowski
Sebastian Wiśniewski
Jakub Nowak
Kordian Piasecki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B. Taczyński

S. Isbrandt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Europy Federacji WADF

(w tańcu)

międzynarodowy

 

Kategoria Urban Street Dance -trio

I miejsce: Martyna Kolczyńska kl. 5a
(wraz z zespołem FLEX)

Kategoria Urban Street Dance –     formacje

II miejsce: Klara Drozdalska  kl. 5a
Martyna Kolczyńska kl. 5a
(wraz z grupą FLEX)

Kategoria Urban Street Dance- mini formacje

VI miejsce: Klara Drozdalska kl. 5a
Martyna Kolczyńska kl. 5a
(wraz z grupą FLEX)

 

Rodzice

 

 PAŹDZIERNIK

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugi Bieg   w ramach XIII edycji GRAND PRIX Wąbrzeźna

(MIEJSKIE OGNISKO TKKF w Wąbrzeźnie).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowy konkurs recytatorski „Wanda Chotomska – dzieciom”

WDK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

miejski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2011

Dziewczęta:

III miejsce: Roksana Kołodziejska 0a

Rocznik 2010

Dziewczęta:

I miejsce: Kaja Dalasińska kl. 2a

II miejsce: Izabela Henryszewska 2a

Chłopcy:

II miejsce: Bartosz Stafiej kl. 2a

Rocznik 2009

Dziewczęta:

I miejsce: Nela Isbrandt kl. 2b

Rocznik 2008

Dziewczęta:

III miejsce: Nadia Stafiej kl. 4c

Rocznik 2007

Dziewczęta:

I miejsce: Daria Lisowska kl. 4c

II miejsce: Kornelia Granda kl. 4b

III miejsce: Weronika Borowska 5c

Chłopcy:

I miejsce:Bartłomiej Wołk-Wołkow 4c

Rocznik 2006 - 2005

Dziewczęta:

I miejsce: Zuzanna Sturmann kl. 6a

II miejsce: Agata Sukowska kl. 7c

Chłopcy:

I miejsce: Sebastian Drozdalski kl.5d

II miejsce: Bartosz Ciupak kl. 6a

III miejsce: Filip Gajewski  kl. 5c

Rocznik 2004-2003-2002

Chłopcy:

I miejsce: Mateusz Wilma kl. 7a

Kategoria wiekowa I - III

Wyróżnienie:

Zuzanna Świtajska kl. 2b

Kategoria wiekowa IV – VI

I miejsce: Laura Grabowski kl.5b

II miejsce: Paweł Oskwarek  kl. 5c

III miejsce: Aleksandra Białkowska 6b

 

 

 

 

Nauczyciele w-f

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodzice

Nauczyciele

j. polskiego

 

Ogólnopolski Festiwal Pieśni Religijnej „Sakrosong \ 2017”

WDK

ogólnopolski

Kategoria soliści/open

Wyróżnienie:

Ewa Gorczyńska kl. 2b

 

Rodzice

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych

wojewódzki

Igrzyska Dzieci

 II miejsce zajęła drużyna dziewcząt z kl. 6a w składzie:

Zuzanna Sturmann

Nikola Przybylska

Aleksandra Kowalska

Julia Kowalska

Marcelina Rączka

Julia Drozdalska kl. 7a

II miejsce zajęła drużyna chłopców z kl. 6a w składzie:

Bartosz Ciupak

Aron Maciejewski

Maciej Głowacki

Jakub Boczek

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Jakub Mroczka kl. 7a

 

 

 

B. Taczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

S. Isbrandt

Finał Powiatowy Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

 

powiatowy

Igrzyska Dzieci

 I miejsce zajęła sztafeta dziewcząt

z kl. 6a w składzie:

Zuzanna Sturmann

Nikola Przybylska

Julia Kowalska

Wiktoria Kowalska

Nina Isbrandt

Natalia Gromadzka

Julia Drozdalska kl. 7a

Martyna Kolczyńska kl. 5a

 

 I miejsce zajęła  sztafeta  chłopców           

 w składzie:

Bartosz Ciupak kl. 6a

Aron Maciejewski kl. 6a

Jakub Boczek kl. 6a

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Jakub Mroczka kl. 7a

Kacper Patyk kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

Mateusz Kamiński kl. 5d

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  II miejsce zajęła sztafeta dziewcząt

z kl. 7a w składzie:

Katarzyna Kleinowska

Oliwia Ledwochowska

Aleksandra Grącka

Magdalena Banaś

Weronika Gondzik

Patrycja Józefczak

Alicja Laskowska

Dominika Lewańska

Agata Sukowska  kl. 7c

Daria Dziura kl. 7b

 

  III miejsce zajęła sztafeta chłopców

w składzie:

Bartosz Skopiński kl. 7c

Bartosz Zieliński kl. 7b

Oskar Lichowski kl. 7c

Mateusz Słomski kl. 7c

Mateusz Wilma kl. 7a

Dawid Kamiński kl. 7a

Karol Zaborowski kl. 7a

Kordian Piasecki kl. 7a

Mateusz Kamiński kl. 5d

Nauczyciele w-f

Finał Wojewódzkich  Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

wojewódzki

Igrzyska Dzieci

 IV miejsce zajęła  sztafeta chłopców 

w składzie:

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Jakub Mroczka kl.7a

Bartosz Ciupak kl. 6a

Aron Maciejewski kl.6a

Jakub Boczek kl. 6a

Kacper Patyk kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

Mateusz Kamiński kl. 5d

Maciej Głowacki kl. 6a

 

 IX miejsce zajęła sztafeta dziewcząt

z kl. 6a w składzie:

Marcelina Rączka

Nina Isbrandt

Zuzanna Sturmann

Aleksandra Kowalska

Marcelina Rytel

Natalia Gromadzka

Greta Mikulska kl. 6b

Agata Sukowska kl. 7c

Małgorzata Rytel 7a

Julia Drozdalska kl. 7a

Nauczyciele w-f

Finał Powiatowy Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w piłce nożnej

powiatowy

Igrzyska Dzieci

 I miejsce zajęła drużyna chłopców

w składzie:

Jakub Jabłoński kl. 5d

Nikodem Krebel kl. 5d

Jakub Boczek kl. 6a

Aron Maciejewski kl. 6a

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Kacper Patyk kl. 5d

Mateusz Kamiński kl. 5d

Kacper Lewandowski kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

S. Isbrandt

Ćwierćfinał Wojewódzki

Igrzysk Dzieci w piłce nożnej

wojewódzki

Igrzyska Dzieci

 II miejsce zajęła drużyna chłopców

w składzie:

Jakub Jabłoński kl. 5d

Nikodem Krebel kl. 5d

Jakub Boczek kl. 6a

Aron Maciejewski kl. 6a

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Kacper Patyk kl. 5d

Mateusz Kamiński kl. 5d

Kacper Lewandowski kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

S. Isbrandt

 
 
 
 

 LISTOPAD

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

 

Konkurs profilaktyczny realizowany w ramach kampanii

„Przemocy mówię głośno nie!”

WCPTiIS

 

 

międzyszkolny

 

 

II miejsce: Amelia Lipińska kl. 4b

III miejsce: Miłosz Marciniak kl. 4a

 

Wyróżnienie:

Izabela Sturmann  kl. 4a

Szymon Barszczyk kl. 4a

Lena Bartoś kl. 4b

Lidia Banaś kl. 4b

Daria Lisowska kl. 4c

Maja Stenzel kl. 4c

Nadia Stafiej kl. 4c

Laura Grabowski kl. 5b

Jakub Nadolski kl. 6b

Oliwia Piotrowska kl. 7b

Oliwia Nadolska kl. 7c

Weronika Nadolska kl. 7c

 

 

J. Brygin

 

Konkurs fotograficzny

„Zwierzak w śmiesznej pozie”

Świetlica szkolna

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

szkolny

 

I miejsce:

Laura Grabowski kl. 5b

II miejsce:

Zuzanna Dylewska kl. 2a

Mikołaj Dylewski

III miejsce:

Oskar Marszałkowski kl. 1a

 

Wyróżnienie:

Olga Olszewska kl. 1b

Patryk Wawrzyniak kl.1b

Konrad Supernak kl. 3a

Kacper Gawron kl. 3a

Konrad Szablewski kl. 5b

Sebastian Piotrowicz kl. 6b

 

 

 

 

 

B. Łamek

 

D. Piotrowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV edycja Powiatowego Konkursu Literackiego dla osób niepełnosprawnych

„Wyprawy Literackie”

o Złoty Kałamarz”.

MiPBP

 

powiatowy

 

Nagrodę Burmistrza  otrzymała:

Antonina Aleksander – Zielińska kl. 5a

Nagrodę Starosty otrzymała:
Aleksandra Białkowska kl. 6b

K. Bartoś

 

X edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Jan Paweł II i Bolesław Leśmian – POETYCKI DIALOG.

M i P B P, WDK

 

rejonowy

 

 

IV miejsce:

Marta Lisowska kl. 7b

 

 

A. Kolczyńska

Finał powiatowy piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

powiatowy

I miejsce zajęła  drużyna dziewcząt w składzie

 Natalia Gromadzka kl.6a

 Julia Drozdalska kl. 7a

 Julia Kowalska kl. 6a

 Aleksandra Kowalska kl. 6a

 Wiktoria Kowalska kl. 6a

 Małgorzata Rytel kl. 7a

 Marcelina Rytel kl. 6a

 Iga Molczyńska  kl. 6a

 Nikola Przybylska kl. 6a

 Zuzanna Sturmann kl. 6a

 Marta Zbrońska kl. 6a

 

 

 

 

B. Taczyński

 

Ćwierćfinał wojewódzki

piłki ręcznej dziewcząt

w ramach

Igrzysk Dzieci

wojewódzki

 

I miejsce zajęła drużyna dziewcząt  w

składzie:

 Natalia Gromadzka kl. 6a

 Julia Drozdalska kl. 7a

 Nina Isbrandt  kl. 7a

 Julia Kowalska kl. 6a

 Wiktoria Kowalska kl. 6a

 Aleksandra Kowalska kl. 6a

 Iga Molczynska kl. 6a

 Nikola Przybylska kl. 6a

 Marcelina Rączka kl. 6a

 Marcelina Rytel kl. 6a

 Małgorzata Rytel kl. 7a

 Zuzanna Sturmann kl.6a

Drużyna ta awansowała do półfinału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci.

 

B. Taczyński

Półfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci Kujawsko-Pomorskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej dziewcząt

 

wojewódzki

I miejsce zajęła  drużyna dziewcząt  w składzie:

 Natalia Gromadzka kl. 6a

 Nina Isbrandt kl.6a

 Julia Kowalska kl. 6a

 Wiktoria Kowalska kl. 6a

 Aleksandra Kowalska kl. 6a

 Iga Molczyńska kl.6a

 Marcelina Rączka kl. 6a

 Marcelina Rytel kl. 6a

 Małgorzata Rytel kl. 7a

 Zuzanna Sturmann kl. 6a

 Nikola Przybylska kl.6a

Drużyna ta awansowała do finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci.

B. Taczyński

Etap szkolny konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

szkolny

Najwyższy wynik na etapie szkolnym osiągnęli:

 Marta Lisowska  kl.7b

 Jan Pieczywok  kl.7c

 

 

A. Kolczyńska

E. Kuczkowska

Etap szkolny konkursu przedmiotowego z

matematyki

Kujawsko-Pomorski

Kurator Oświaty

szkolny

Najwyższy wynik na etapie szkolnym

osiągnęli:

 Marta Lisowska kl. 7b

 Jan Pieczywok kl. 7c

 Krystian Basak kl. 7c

 Aleksander  Sokołowski kl. 7b

 Skopiński Bartosz kl. 7c

R. Adamczyk

R. Wartecki

Etap szkolny konkursu przedmiotowego z

historii

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

szkolny

Najwyższy wynik na etapie szkolnym

osiągnęli:

Jan Pieczywok kl.7c

Bartosz Skopiński  kl. 7c

Wiktoria Pawlikowska  kl. 7c

A. Wałdoch

Konkurs czytelniczy   o tytuł

CZYTELNIKA MIESIĄCA

Biblioteka szkolna

szkolny

Tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA LISTOPADA  zdobyli:

 Zuzanna Kraczyńska  kl.2b

 Marika Grunwald  kl. 3a

 Marta Libuszewska  kl. 5c

 

 Najwięcej książek w listopadzie przeczytała klasa 3a.

 

H. Bokota

Konkurs wiedzy o różańcu pod hasłem „Różaniec to skarb, który trzeba odkryć” – dla uczniów klas 3.

SP 3

międzyszkolny

II miejsce: Julia Białkowska kl. 3c

III miejsce: Weronika Tomaszewska kl.3d

A. Śmigielska

Konkurs plastyczny „Różaniec w oczach dzieci” – dla uczniów klas 1.

 

szkolny

I miejsce: Vanessa Warlikowska   kl. 1a

II miejsce: Patryk Wawrzyniak  kl. 1b

III miejsce: Szymon Budziwojski   kl. 1a

A. Śmigielska

 

 

GRUDZIEŃ

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

Konkurs plastyczny

„Portret Św. Mikołaja”

WDK

ogólnopolski

Kategoria szkoły podstawowe

III miejsce:

Nina Krzyżykowska  kl. 1a

Rodzice

 Konkurs plastyczny

„Kartka Świąteczna”

WDK

ogólnopolski

Kategoria szkoły podstawowe

Wyróżnienie:

Antoni Lepisz kl. 5b

 

Rodzice

Szkolny konkurs na  kartkę bożonarodzeniową

w języku angielskim

dla klas I – III

szkolny

 

I miejsce: Jakub Lisiński kl. 3c

II miejsce: Amelia Kocik kl. 3b

III miejsce: Julia Kraszniewska kl. 3d

 

Wyróżnienie:

Nina Krzyżykowska kl. 1a

Vanessa Warlikowska kl. 1a

Maja Chmielewska kl. 1b

Maja Szymborska kl. 1b

Natalia Borowska kl. 1b

Blanka Seroka kl. 2a

Ewa Gorczyńska kl. 2a

Zuzanna Dylewska kl. 2b

Amelia Sterke  kl. 3a

Weronika Tomaszewska kl. 3d

Martyna Kunicka kl. 3d

Jakub Lewalski kl. 3d

Szymon Gołębiewski kl. 3d

Krystian  Lipertowicz kl. 3d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J. Latuszek

 

 

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci Kujawsko-Pomorskiego Związku Sportowego w piłce ręcznej dziewcząt

wojewódzki

 

I miejsce,  tytuł mistrzyń województwa kujawsko-pomorskiego zdobyła drużyna  dziewcząt w składzie:

Konstancja Michaliszyn kl. 6a

Natalia Gromadzka kl. 6a

Julia Drozdalska kl. 7a

Małgorzata Rytel kl. 7a

Marcelina Rytel kl. 6a

Nina Isbrandt kl. 6a

Aleksandra Kowalska kl. 6a

Julia Kowalska kl. 6a

Wiktoria Kowalska kl. 6a

Iga Molczynska kl. 6a

Nikola Przybylska kl. 6a

Marcelina Rączka kl. 6a

Zuzanna Sturmann kl. 6a

Marta Zbrońska kl. 6a

B. Taczyński

Finał Powiatowy w halowej piłce nożnej chłopców

powiatowy

I miejsce zdobyła drużyna chłopców w składzie:

Jakub Jabłoński kl. 5d

Nikodem Krebel kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Kacper Patyk kl. 5d

Mateusz Kamiński kl. 5d

Jakub Mroczka kl. 7a

Aron Maciejewski kl. 6a

 

 

 

 

S. Isbrandt

 

 

 

 

 

Szkolny konkurs czytelniczy o tytuł

CZYTELNIKA MIESIĄCA

Biblioteka szkolna

szkolny

 

Tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA GRUDNIA  zdobyły:

Alina Libuszewska  z kl. 1b
Julia Kraszniewska  z kl. 3d

Najwięcej książek w grudniu przeczytała klasa 3a.

H. Bokota

 

 

STYCZEŃ

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

Ogólnopolska akcja „Góra Grosza”

Towarzystwo „Nasz Dom”



szkolny

Szczególnie wyróżniły się następujące klasy:

7a – wych. E. Kuczkowska

6b – wych. Karolina Bartoś

1b – wych. M. Wesołowska

1a – wych. M. Pieczywok

Uczniowie zasługujący na szczególne wyróżnienie:

Patrycja Józefczak 
kl. 7a

Łukasz Kanikowski 
kl. 6b

A. Balicka

 Orszak Trzech Króli – konkurs na najciekawiej  wykonany strój

WDK- koordynator

miejski

 

I miejsce: Michał Adamus kl.3d

 

Rodzice

Etap rejonowy konkursu kuratoryjnego z języka polskiego.

Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty

rejonowy

Marta Lisowska  z kl.7b i

Jan Pieczywok  z kl. 7c

osiągnęli wysoki wynik , który zapewnił im udział w etapie wojewódzkim.

 

 

Kolczyńska

E. Kuczkowska

Konkurs plastyczny „Laurka dla Babci i Dziadka”

WDK

wojewódzki

Kategoria szkoły podstawowe

II miejsce:
Zofia Warsicka
  kl.5a

III miejsce:
Antoni Lepisz  kl.5b

 

 W. Szydzik

Mistrzostwa Kyokushin Karate PFKK Województwa  Kujawsko-Pomorskiego

Toruński Klub Karate

Kyokushin

 

 

wojewódzki

 

 

WALKI  KUMITE

 Kategoria 13-14 lat

II miejsce:
Krystian Basak  kl. 7c
 

 Kategoria 11-12 lat

II miejsce:
Marcelina Rytel  kl. 6a

Rodzice

Konkurs kolęd pod hasłem

„Kolęda przetrwa pokolenia”

D. Piotrowicz,

Samorząd Uczniowski

szkolny

I miejsce:
Adrian Izdebski  kl. 4c

II miejsce:
zespół  „Czerwone czapeczki” kl. 5c

zespół z kl. 7c

III miejsce:
Laura Grabowski i Oliwia Przybysz  kl.5b

Lidia Banaś z kl. 4b

Wyróżnienie:

Zofia Zielińska i Martyna Mazurowska 
kl.5d

Daria Karczewska 
kl. 5b

Jakub Wzorek
kl. 4c

 

D. Piotrowicz

Wychowawcy

Klas IV- VII

 

Szkolny Konkurs Czytelniczy o TYTUŁ CZYTELNIKA MIESIĄCA

Biblioteka szkolna

szkolny

Tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA STYCZNIA  zdobyła:

Julia Cieszyńska  kl. 3a

Amelia Sterke  kl.3a 

Najwięcej książek w styczniu przeczytała
klasa 3a.

 

 

 

H. Bokota

 

Indywidualne Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Dzieci i Młodzików
( U12 i U 16)

wojewódzki

Kategoria U12

I miejsce w biegu
na 200 m:

Bartłomiej Wołk- Wołkow  kl. 4c

IV miejsce w biegu na 600 m:

Kornelia Granda kl. 4b 

Kategoria U16

III miejsce w biegu na 600 m:

Mateusz Wilma kl. 7a

A. Zrada

 

LUTY

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)


Konkurs plastyczny „Walentynkowy  czar”

WDK


wojewódzki

 

Kategoria szkoły podstawowe

III miejsce: Aleksandra Białkowska  6b

Wyróżnienie:

Izabela Sturmann kl.4a

 


rodzice

Etap rejonowy konkursu kuratoryjnego z matematyki

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

rejonowy

Marta Lisowska z kl. 7b osiągnęła wysoki wynik, który zapewnił jej udział w etapie wojewódzkim.

R. Wartecki

Szkolny Konkurs Czytelniczy o tytuł „Czytelnika Miesiąca Lutego”

Biblioteka szkolna

szkolny

Tytuł „Czytelnika Miesiąca Lutego” zdobył:

Armin Olszewski z  kl.2b

Najlepiej czytająca klasa w lutym to 2b .

 

H. Bokota

 

 

MARZEC

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

Konkurs plastyczny „Mamo bądź zdrowa-profilaktyka szansą na długie życie.”

WDK

wojewódzki

I miejsce:

Maja Szymborska  kl.1b

Wyróżnienie:

Filip Kalinowski  kl. 6b

Rodzice

Konkurs plastyczny

„Pisanka  Wielkanocna”

WDK

ogólnopolski

Kategoria szkoły podstawowe

II miejsce: Nikola Kochańska  kl. 4c

 

Wyróżnienie:

Antoni Lepisz  kl.5b

 

 

Rodzice

Konkurs plastyczny

„Kartka Wielkanocna”

WDK

ogólnopolski

Kategoria szkoły podstawowe

Wyróżnienie:

Julia Białkowska  kl.3c

 

Rodzice

 

Mistrzostwa Polski Północnej

Polskiej Federacji

Kyokushin Karate

 

 

 

ogólnopolski

Konkurencja kata:

Kategoria 11-12

 I miejsce: Paweł Oskwarek  kl. 5c

 

Konkurencja kumite:

 Kategoria 11-12 lat:

I miejsce: Mikołaj Krasowiak   kl.5a

II miejsce: Marcelina Rytel kl. 6a

 Kategoria  13-14 lat:

III miejsce: Daria Dziura  kl.7b

 

 

Rodzice

Szkolny Konkurs Recytatorski

 „ W poszukiwaniu talentów”

dla uczniów  klas I-III

SP 3          

                                       

szkolny

W klasach pierwszych

I miejsce: Zuzanna Kolczyńska   kl. 1a

II miejsce: Amelia Wiśniewska  kl. 1

III: miejsce: Nina Krzyżykowska   kl. 1a

W klasach drugich

I miejsce: Zuzanna Świtajska   kl.2b

II miejsce: Zuzanna Dylewska   kl.2b

III miejsce: Remigiusz Przybysz  kl. 2b

W klasach trzecich

I miejsce: Lena Gajewska  kl. 3c

II miejsce: Amelia Szrubka   kl.3c

III miejsce: Julia Białkowska   kl. 3c

 

A. Straszkiewicz

M. Dąbrowska

Konkurs plastyczny

„Palma Wielkanocna”

WDK 

wojewódzki

Wyróżnienie:

Marta Kowalska  kl.5c

 

Rodzice

 

III  Powiatowy  Konkurs Matematyczny „Mała Liga Zadaniowa „ dla uczniów klas II

SP2

 

powiatowy

 

II miejsce: Zuzanna Świtajska   kl.2b

 

T. Szkołyk

Szkolny Konkurs Czytelniczy

Z ANDERSENEM W ŚWIAT WARTOŚCI

szkolny

I miejsce: Tymoteusz Isbrandt  kl. 3d

II miejsce: Zuzanna Muszalska  kl. 3a

III miejsce: Alicja Cieszyńska  kl. 3b

M. Dąbrowska

X edycja Wojewódzkiego Konkursu ekologicznego pt. „Ekodzieła”

WDK

wojewódzki

Kategoria szkoły podstawowe

I miejsce: Katarzyna Kuca  kl.1a

 

Wyróżnienie:

Szymon Barszczyk  kl.4a

Malwina Kruszewska   kl.5b

W. Szydzik

Szkolny Konkurs Czytelniczy o tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA MARCA

szkolny

Tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA MARCA zdobyły:

Alina Libuszewska  kl. 1b

Marika Grunwald  kl. 3a

Klaudia Murawska  kl. 4c

Najlepiej czytająca klasa to 1b.

H. Bokota

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Ortofanek”

Zespół Szkolno-Przedszkolny w  Płużnicy

powiatowy

Klasy III-IV:

II miejsce: Oskar Zieliński   kl. 4c

IV miejsce: Marta  Jagodzińska  kl.4c

Nauczyciele języka polskiego

Wojewódzki Konkurs Statystyczny

Urząd Statystyczny

w Bydgoszczy

wojewódzki

Jan Pieczywok  z kl.7c otrzymał tytuł

FINALISTY  tego konkursu.

D. Zielińska

Etap wojewódzki Konkursu Przedmiotowego

 z języka polskiego

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

wojewódzki

LAUREATAMI tego konkursu zostali:         

Marta Lisowska   z kl. 7b

          oraz

Jan Pieczywok  z kl. 7c

A. Kolczyńska

E. Kuczkowska

Etap rejonowy Konkursu Przedmiotowego z historii

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

rejonowy

Jan Pieczywok  z kl.7c osiągnął wysoki wynik na tym konkursie i zakwalifikował się na etap wojewódzki.

A. Wałdoch

 

KWIECIEŃ

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom”

miejski

(międzyszkolny)

Kategoria szkoły podstawowe

I miejsce: Mikołaj Krasowiak  kl.5a

II miejsce: Nikodem Kempa  kl.5a

R. Wartecki

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom”

powiatowy

Kategoria szkoły podstawowe

II miejsce: Nikodem Kempa kl. 5a

 

R. Wartecki

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

powiatowy

I miejsce(awans do etapu wojew.)

zdobyła drużyna  w składzie:

Daria Dziura kl.7b, Aleksandra Kornacka  kl.7b, Miłosz Michałowski kl. 7b, Mateusz Słomski  kl.7c

W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce: Miłosz Michałowski  kl.7b

 

 

 

M. Mazurkiewicz

Konkurs plastyczny

„Anioł, mój dobry duch”

ogólnopolski

II miejsce:

 Laura Grabowski  kl.5b

Wyróżnienie:

 Aleksandra Czarnowska  kl. 5b

 

W. Szydzik

Rodzice

Szkolny Konkurs Recytatorski

 „W świecie poezji”

dla  kl. IV-VI

szkolny

Klasy IV:

I miejsce: Adrian Izdebski  kl.  4c

II miejsce: Oskar Zieliński  kl. 4c

III miejsce: Kornelia Granda  kl. 4b

 

Klasy V:

I miejsce: Konrad Szablewski  kl.5b

II miejsce: Laura Grabowski  kl. 5b

III miejsce: Antoni Lepisz  kl. 5b

                   Martyna Kolczyńska 5b

Klasy VI:

I miejsce:Konstancja Michaliszyn 6a

II miejsce: Łukasz Kanikowski 6b

III miejsce: Aleksandra Białkowska 6b

Nauczyciele

 j. polskiego, nauczyciel bibliotekarz

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Magia poezji”

SP 3

powiatowy

Klasy I – III

II miejsce: Lena Gajewska  kl.3c

Wyróżnienie: Zuzanna Kolczyńska kl.1b

 

Klasy IV – VI

II miejsce: Laura Grabowski   kl. 5b

                  Konstancja Michaliszyn kl.6a

Wyróżnienie: Konrad Szablewski  kl. 5b

                       Adrian Izdebski  kl. 4c

H. Bokota

A. Kolczyńska

A. Wałdoch

Szkolny konkurs czytelniczy o tytuł „CZYTELNIKA MIESIĄCA KWIETNIA”

Biblioteka szkolna

szkolny

Tytuł „CZYTELNIKA MIESIĄCA KWIETNIA „ zdobyli:

Kacper Piotrowski  z kl. 1a

Zuzanna Białkowska  z kl. 3a

Julia Mądra  z kl. 1a

Najlepiej czytająca w kwietniu klasa to 1a.

H. Bokota

 

Szkolny konkurs

„Najlepszy przyrodnik”

i „Najlepszy biolog”

szkolny

NAJLEPSI  PRZYRODNICY

Klasy IV:

Marta Jagodzińska kl. 4c

Klasy V:

Mikołaj Krasowiak kl. 5a

Klasy VI:

Konstancja Michaliszyn kl. 6a

 

NAJLEPSZY  BIOLOG

Oliwia Nadolska kl. 7c

                                    

L. Będziechowska

I. Świerk

Konkurs ekologiczny

„Zamień odpady na klasowe wypady”

Burmistrz Miasta Wąbrzeźna

PUK i M Ekosystem

szkolny

I miejsce:  kl. 3d

II miejsce: kl.1a

III  miejsce: kl. 5d

 

I. Świerk

Wojewódzki konkurs recytatorski poezji i prozy religijnej oraz religijnej poezji śpiewanej ( w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej)

wojewódzki

Kategoria recytacja

II miejsce: Marta Lisowska  kl. 7b

Rodzice

Konkurs Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół podstawowych

międzyszkolny

I miejsce zdobył zespół w składzie:

Aleksandra Białkowska  kl. 6b

Konstancja Michaliszyn  kl. 6a

Łukasz Kanikowski  kl. 6a

Dominik Janowski  kl. 6b

 

II miejsce zdobył  zespół w składzie:

Laura Grabowski  kl. 5b

Aleksandra Czarnowska kl.  5b    

Antoni Lepisz  kl.5b

Daria Karczewska  kl.5b

 

  1. Śmigielska

B.Kołodziejczyk

Finał Wojewódzki Turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

wojewódzki

 

IV miejsce zajęła drużyna dziewcząt

( U 10 ) w składzie:

Nela Isbrandt, Nikola Bielińska, Martyna Kalinowska, Kornelia Kolczyńska, Amelia Marszałkowska, Kinga Mikulska, Izabela Sturmann, Wiktoria Szczodrowska, Maja Zielińska

S. Isbrandt

Etap wojewódzki Konkursu Przedmiotowego

z matematyki

Kujawsko-Pomorski

Kurator Oświaty

wojewódzki

Finalistką  tego konkursu została:

Marta Lisowska z kl. 7b.

R. Wartecki

Konkurs recytacji prozy

dla uczniów kl.7 i gimnazjum.

Gimnazjum nr1 w Wąbrzeźnie

powiatowy

I miejsce: Marta Lisowska  kl. 7b

Rodzice

A. Kolczyńska

 

 

MAJ

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

XXII Bieg Konstytucji

 3 Maja w ramach

Grand Prix Wąbrzeźna

Urząd Miasta Wąbrzeźno

miejski

Rocznik 2010

Dziewczęta:

I miejsce: Kaja Dalasińska  kl.2a

II miejsce: Izabela Henryszewska 2a

Chłopcy:

II miejsce: Wojciech Pacana kl. 1a

 

Rocznik 2009

Dziewczęta:

I miejsce: Nela Isbrandt  kl. 2b

 

Rocznik 2008

Dziewczęta:

Nadia Stafiej  kl. 4c

Chłopcy:

I miejsce: Jakub Zalewski kl. 4a

III miejsce: Michał Drewnik  kl.3a

 

Rocznik 2007

Dziewczęta:

I miejsce: Daria Lisowska  kl.4c

II miejsce: Kornelia Granda  kl.4b

III miejsce:  Weronika Borowska  5c

Chłopcy:

I miejsce: Bartłomiej Wołk-Wołkow

 

Rocznik  2006

Dziewczęta

III miejsce: Agata Sukowska   kl.7c

Chłopcy:

I miejsce: Sebastian Drozdalski kl.5d

 

Nauczyciele w-f

Szkolny  Konkurs Pięknego Czytania

SP 3

szkolny

MISTRZAMI PIĘKNEGO CZYTANIA

zostali:

Klasy IV

Marta Jagodzińska kl.4c

Klasy V      

Paweł Oskwarek kl. 5c

Klasy VI

Konstancja Michaliszyn kl. 6a

Klasy VII

Marta Kwiecińska kl. 7b

H. Bokota,

nauczyciele języka polskiego

Wojewódzki plastyczno- historyczny konkurs o Ziemi Chełmińskiej

Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie

wojewódzki

Finalistami tego konkursu zostali:

Konstancja Michaliszyn kl. 6a

Oliwia Piotrowska kl. 7b

Kacper Sułkowski kl. 7b

 

 

A. Wałdoch

Konkurs wiedzy

o zdrowym

odżywianiu się

szkolny

Laureatami konkursu zostali:

Aleksandra Smoleńska kl.5a

Aleksandra Kowalska kl. 6a

Greta Mikulska kl. 6b

 

 

A. Zrada

Konkurs szkolny „Matematyka w Geografii” dla

klas IV – VII.

szkolny

 

I miejsce: Jan Pieczywok kl.7c i

                 Kacper Sułkowski kl.7b

II miejsce: Oliwia Markuszewska  5b i

                   Daria Karczewska kl. 5b

III miejsce: Mateusz Kunicki kl.4a i

                    Filip Dąbkowski kl. 4a

D. Zielińska

Ż. Makowska

Wojewódzki Konkurs

Historyczny

dla uczniów szkół

Podstawowych

 Kurator Oświaty

wojewódzki

LAUREATEM tego konkursu został :

 JAN PIECZYWOK z kl. 7c.

A. Wałdoch

Konkurs plastyczny „Moja mama”

WDK

wojewódzki

Kategoria szkoły podstawowe

II miejsce: Alan Gołębiewski kl. 3d

 

Rodzice

Konkurs

„Mistrz Tabliczki Mnożenia”

szkolny

Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali:

Kl. IV- Zofia Zygnarowska  kl. 4b

Kl. V- Nikodem Kempa  kl. 5a

Kl. VI- Jakub Nadolski  kl. 6b

KL. VII- Marta Lisowska  kl. 7b

Nauczyciele

matematyki

Konkurs pod hasłem

„Łamigłówki matematyczne”

szkolny

Laureatami konkursu zostali:

Oliwia Waśniewska  kl. 5b

Daria Karczewska  kl. 5b

Paulina Karczewska  kl. 4b

Urszula Gorczyńska  kl. 5c

Filip Kalinowski  kl.6b

Jakub Nadolski  kl. 6b

Aleksandra Białkowska  kl. 6b

 

Nauczyciele

matematyki

Eliminacje okręgowe

41 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa

w Ruchu Drogowym dla Szkół podstawowych i gimnazjalnych

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

rejonowy

III miejsce zajęła drużyna w składzie:

Daria Dziura  kl. 7b

Aleksandra Kornacka  kl. 7b

Miłosz Michałowski  kl. 7b

Mateusz Słomski  kl. 7c

 

Finał Powiatowy

Igrzysk Dzieci Kujawsko-Pomorskiego Szkolnego Związku Sportowego w

Czwórboju Lekkoatletycznym

powiatowy

Dziewczęta

I miejsce zajęła drużyna  w składzie:

Julia Drozdalska  kl. 7a

Aleksandra Kowalska kl. 6a

Julia Kowalska kl.6a

Wiktoria Kowalska  kl.6a

Małgorzata Rytel kl. 7a

Zuzanna Sturmann  kl. 6a

 

Chłopcy

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

Jakub Mroczka kl. 7a

Jakub Boczek  kl. 6a

Maciej Głowacki  kl. 6a

Sebastian Drozdalski  kl. 5d

Nikodem Krebel  kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

Kacper Lewandowski  kl. 5d

Bartosz Ciupak  kl. 6a

B. Taczyński

 

 

 

 

 

 

S. Isbrandt

 

 

Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci

Kujawsko - Pomorskiego Szkolnego Związku  Sportowego w Czwórboju Lekkoatletycznym

 

wojewódzki

Dziewczęta

II miejsce zajęła drużyna w składzie:

Julia Drozdalska  kl. 7a

Aleksandra Kowalska kl. 6a

Julia Kowalska kl.6a

Wiktoria Kowalska  kl.6a

Małgorzata Rytel kl. 7a

Zuzanna Sturmann  kl. 6a

 

Chłopcy

XI miejsce zajęła drużyna w składzie:

Jakub Mroczka kl. 7a

Jakub Boczek  kl. 6a

Maciej Głowacki  kl. 6a

Sebastian Drozdalski  kl. 5d

Nikodem Krebel  kl. 5d

Mikołaj Wojdak kl. 5d

Kacper Lewandowski  kl. 5d

Bartosz Ciupak  kl.

 

 

B. Taczyński

 

 

 

 

 

 

S. Isbrandt

 

 

 

 

Finał Powiatowy Igrzysk

w Trójboju  L.A.

powiatowy

Dziewczęta

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

Nela Isbrandt kl. 2b

Daria Lisowska kl. 4c

Kornelia Granda kl. 4b

Nikola Bielińska  kl. 4a

Julia Olszewska kl. 5d

Zofia Zielińska  kl. 5d

 

Chłopcy

II miejsce zajęła drużyna w skladzie:

Szymon Rydzyński  kl. 3b

Kacper Drozdalski kl. 3b

Bartłomiej Wołk-Wołkow  kl. 4c

Paweł Oskwarek kl. 5c

Jakub Zalewski kl. 4a

Miłosz Marciniak kl. 4a

B. Taczyński

 

 

 

 

 

 

S. Isbrandt

Finał Wojewódzki Igrzysk w Trójboju L.A.

wojewódzki

XI miejsce zajęła drużyna dziewcząt w składzie:

Nela Isbrandt kl. 2b

Daria Lisowska kl. 4c

Kornelia Granda kl. 4b

Nikola Bielińska  kl. 4a

Julia Olszewska kl. 5d

Zofia Zielińska  kl. 5d

 

B. Taczyński

Konkurs dla uczniów  klas V i VI

„Znawca kultury brytyjskiej”

szkolny

I miejsce: Mikołaj Krasowiak  kl. 5a

II miejsce: Aleksandra Smoleńska  kl. 5a

III miejsce: Karol Kędzia  kl. 5a

A. Chabros

E. Beneda

 

Konkurs dla uczniów

klas IV

„Mistrz gramatyki angielskiej”.

szkolny

I miejsce: Adrian Izdebski kl. 4c

II miejsce: Zofia Zygnarowska  kl. 4b

III miejsce: Oskar Zieliński  kl. 4c

A. Chabros

E. Weneda

 

Konkurs PCK

Terenowa Gra PCK

Zarząd Główny PCK

powiatowy

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

Iga Grzybek  kl. 7b

Aleksandra Wiśniewska  kl. 7b

A. Balicka

Szkolny konkurs czytelniczy o tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA

szkolny

Tytuł CZYTELNIKA MIESIĄCA MAJA

otrzymała:

Julia Mądra  z kl. 1a

Najwięcej książek w maju przeczytała klasa 1a.

H. Bokota

Szkolny konkurs mitologiczny

„ Z mitologią za pan brat”

szkolny

Laureatami konkursu zostali:

Laura Grabowski  kl. 5b

Zofia Zduniak  kl. 5c

Maja Ludwikowska   kl. 5c

Paweł Oskwarek   kl. 5c

Paweł Fischeder   kl. 5a

Mikołaj Krasowiak  kl. 5a

Nikodem Kempa  kl. 5a

Dawid Olszewski  kl. 5a

 

A. Wałdoch

Międzyszkolny konkurs

mitologiczny

„Z mitologią za pan brat

SP3

międzyszkolny

II miejsce: Dawid Olszewski  kl.5a

A. Wałdoch

A. Kolczyńska

H. Bokota

Mini Olimpiada z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

dla klas III

szkolny

I miejsce: Magdalena Paczkowska kl. 3c

II miejsce: Lena Gajewska  kl. 3c

III miejsce: Dagmara Żabińska  kl. 3b

Wyróżnienie:

Wiktor Majewski kl. 3d

Amelia Pawlikowska  kl. 3a

J. Latuszek

Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci

w Piłce Ręcznej

 

ogólnopolski

VII miejsce zajęła drużyna w składzie:

Julia Kowalska  kl. 6a

Wiktoria Kowalska  kl. 6a

Iga Molczyńska kl.6a

Zuzanna Sturmann  kl. 6a

Nina Isbrandt  kl.6a

Marcelina Rączka  kl.6a

Małgorzata Rytel  kl. 7a

Natalia Gromadzka  kl. 6a

Julia Drozdalska kl.7a

B. Taczyński

Mistrzostwa powiatu

w halowej piłce nożnej

powiatowy

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

Nikodem Krebel  kl.5d

Jakub Jabłoński  kl. 5d

Kacper Patyk kl.5d

Sebastian Drozdalski kl. 5d

Jakub Mroczka kl. 7a

Aron Maciejewski kl. 6a

Jakub Boczek kl.6a

Mateusz Kamiński kl. 5d

Wojdak Mikołaj  kl. 5d

S. Isbrandt

 

Mistrzostwa powiatu

w halowej piłce nożnej

 

 

 

 

 

 

 

Zawody w Lekkiej

Atletyce

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

III miejsce zajął zespół w składzie:

Hubert Kalinowski  kl. 7a

Kocimski Jakub kl.7a

Kamiński Dawid kl. 7a

Michałek Kacper kl. 7a

Zaborowski Karol kl. 7a

Wiśniewski Sebastian kl. 7a

Mroczka Jakub kl. 7a

Wilma Mateusz kl. 7a

Skok w dal

II miejsce: Sebastian Wiśniewski kl. 7a

 

Sztafeta szwedzka

III miejsce zajęła drużyna w składzie:

Sebastian Wiśniewski kl. 7a

Mateusz Wilma  kl.7a

Karol Zaborowski kl.7a

Jakub Kocimski   kl.7a

 

Bieg na 1500 metrów

II miejsce: Kacper Michałek  kl. 7a

 

Bieg na 300 metrów

II miejsce: Mateusz Wilma kl. 7a

 

 

 

S. Isbrandt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele

w-f

 

 CZERWIEC

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia), organizator

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun (przygotowanie)

IX Wąbrzeska Olimpiada Przedszkolaków

SP 3

miejski

I miejsce zajęła grupa

PROMYCZKI w składzie: Ryszard Wiśniewski, Anna Limanowska, Amelia Kołodziejska, Roksana Kołodziejska, Amelia Napiewska

 

II miejsce zajęła grupa SŁONECZKA w składzie: Nikola Cyrkla, Mikołaj Krzyżanowski, Kacper Pietruszewski, Mikołaj Przekota, Lena Zender.

 

M. Dąbrowska

K. Borowiecka

 

XII Miejski Konkurs Wiedzy o Polsce i Wąbrzeźnie 

Przedszkole „Bajka”

miejski

I miejsce zajęła grupa SŁONECZKA

w składzie: Oliwier Kempiński, Nela Leszek, Kacper Pietruszewski

 

II miejsce zajęła grupa PROMYCZKI

w składzie: Liliana Borowska, Ryszard Wiśniewski, Wiktoria Wronkowska          

K. Borowiecka

M. Dąbrowska

Wojewódzki konkurs plastyczny

„Młodzi artyści na start”

WDK

wojewódzki

I miejsce: Lena Bartoś  kl. 4b

 

 

Rodzice

Konkurs ekologiczny

pt. „Zamień odpady na klasowe wypady”

Urząd Miasta

miejski

I miejsce: kl. 3d

II miejsce: kl. 1a

III miejsce: kl. 5d

 

L. Gajowczyk-Saniewska

M. Pieczywok

A. Rydlewska - Chabros

Konkurs „Moja najciekawsza historyjka szkolna”

Świetlica szkolna

szkolny

 Wyróżnienie:

Nikola  Kochańska  kl. 4c

Marta Jagodzińska   kl. 4c

D. Piotrowicz

B. Łamek

Konkurs

 „Jestem aktywnym świetliczakiem”

Świetlica szkolna

szkolny

I miejsce: Dominika Fiszeder  kl. 2a

II miejsce: Ksawery Piątkowski kl. 3d

III miejsce: Lena Dąbrowska  kl. 3a

IV miejsce: Ewa Gorczyńska  kl. 2a

V miejsce: Martyna Kunicka  kl.3d

VI miejsce: Zofia Kuczkowska  kl. 1b

B. Łamek

D. Piotrowicz

VI międzyszkolny konkurs geograficzny ze znajomości mapy

Polski i świata

 „Palcem po mapie”.

SP Dębowa Łąka

międzyszkolny

I miejsce: Jan Pieczywok   kl. 7c

 

D. Zielińska

 

Konkurs plastyczny

„Zapobiegajmy pożarom”

OSP Wąbrzeźno

międzyszkolny

Wyróżnienie:

Izabela Henryszewska  kl. 2a

Wiktoria Sądowska  kl. 2a

Bartosz Stafiej  kl.2a

Laura Grabowski   kl 5b

Antoni Lepisz  kl.5b

Daniel Kuzior  kl. 6b

Jakub Nadolski  kl.5b

Weronika Jażdżewska  kl. 7c

 

Rodzice

Bieg z cyklu GRAND PRIX WĄBRZEŹNA

( XIII-stego)

Urząd Miasta

Ognisko miejskie

TKKF

powiatowy

Rocznik 2011

Dziewczęta

I miejsce: Kaja Dalasińska kl. 2a

II miejsce: Paulina Jakubicz kl. 2a

Chłopcy:

I miejsce: Wojciech Pacana kl. 1a

II miejsce: Bartosz Stafiej kl. 2a

III miejsce: Patryk Wawrzyniak  kl. 1b

 

Rocznik 2009

Dziewczęta:

I miejsce: Nela Isbrandt  kl. 2b

III miejsce: Amelia Sterke  kl. 3a

 

Rocznik 2007

Dziewczęta:

I miejsce: Daria Lisowska  kl. 4c

III miejsce: Nadia Markuszewska  kl. 4c

Chłopcy:

I miejsce: Bartłomiej Wołk-Wołkow kl. 4c

III miejsce: Wiktor Górski  kl.5b

 

Rocznik 2006

Dziewczęta:

II miejsce: Aleksandra Czarnowska  kl.5b

III miejsce: Oliwia Markuszewska  kl. 5b

Chłopcy:

I miejsce: Maciej Głowacki  kl. 6a

II miejsce:  Bartosz Ciupak  kl.6a

III miejsce: Dawid Olszewski kl. 5a

 

Rocznik 2004, 2003, 2002

Chłopcy:

I miejsce: Bartosz Skopiński  kl. 7c

 

 

 

 

I Regionalny Turniej Karate

Kyokyshin ( Kumite)

rejonowy

I miejsce: Nadia Markuszewska  kl. 4c

Kategoria :11-12 lat open pierwszy krok

 

I miejsce: Małgorzata Wesołowska kl. 5c

Kategoria: 11-12 lat open niebieskie pasy

 

I miejsce: Kacper Jurkiewicz kl. 7b

Kategoria: 13-14 lat- 65 kg.

 

II miejsce: Urszula Gorczyńska kl. 5c

Kategoria: 11-12 lat 50 kg. pierwszy krok

 

II miejsce: Marcelina Rytel  kl.6a

Kategoria: 11-12 lat open niebieskie pasy

 

III miejsce: Daniel Huzior kl.6b

Kategoria: 13-14 lat 65 kg.

 

Rodzice

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dzieci w Lekkiej Atletyce

wojewódzki

II miejsce w biegu na 300 m zajął:

Bartłomiej Wołk-Wołkow  kl.4c

III w biegu na 300 m. zajęła:

Daria Lisowska kl. 4c

 

Nauczyciele

w-f

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego

w Biegach Przełajowych

wojewódzki

III miejsce zajęła Kornelia Granda kl. 4b

 

 

 

 

Nauczyciele

w-f

Liga zadaniowa

 klas VII

Rejonowy Komitet

Organizacyjny Konkursu

Liga Zadaniowa

wojewódzki

II miejsce,  czyli TYTUŁ LAUREATA

zdobył: JAN PIECZYWOK   z kl. 7c

R. Adamczyk

Niespodzianki matematyczne kl. VI

powiatowy

III miejsce: Nadia Gościńska  kl.6b

R. Adamczyk

Niespodzianki matematyczne klas VII

powiatowy

I miejsce: Oliwia Nadolska  kl.7c

                 Kacper Sułkowski  kl. 7b

 

Wyróżnienie: Krystian Basak  kl. 7c

R. Adamczyk

R. Wartecki

Liga Zadaniowa

Klas VII

powiatowy

Wyróżnienie:

Bartosz Skopiński   kl.7c

 

R. Adamczyk

Gra – zabawa w

ESCAPE ROOM

Mi PBP

międzyszkolny

Wyróżnienie otrzymała drużyna z kl. 7b:

Iga Grzybek

Marta Kwiecińska

Marta Lisowska

Aleksandra Wiśniewska

A. Barszcz

Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce

wojewódzki

I miejsce: Bartłomiej Wołk-Wołkow 4c

III miejsce: Mateusz Wilma kl.7a

Nauczyciele

w-f

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci w Biegach Przełajowych

wojewódzki

III miejsce: Daria Lisowska kl. 4c

Nauczyciele

w-f

Mistrzostwa Polski

w Sztafetach i Wielobojach

ogólnopolskie

III miejsce:

Mateusz Wilma kl. 7a

    (sztafeta mieszana 4x 600)

Nauczyciele

w-f

Konkurs na wykonanie ilustrowanego słowniczka ortograficznego

szkolny

Kategoria kl. IV- V

I miejsce:

Antoni Lepisz kl. 5b

II miejsce:

Marcel Budzyń kl. 5c

III miejsce:

Kornelia Kolczyńska  kl. 4a

Wyróżnienie:

Maja Stenzel kl4c

Konrad Szablewski kl. 5b

Klara Drozdalska  kl. 5a

 

Kategoria kl. VI – VII

I miejsce:

Paulina Sosnówka kl. 7b

II miejsce:

Marta Kwiecińska  kl.7b

III miejsce:

Marcelina Rączka kl. 6a

Wyróżnienie:

Wiktoria Zielińska kl. 6b

 

 

 

 

Nauczyciele

j. polskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Ogólnopolski

 Turniej Tańca

” Bydgoska Układanka Taneczna”

ogólnopolski

III miejsce:

Aleksandra Smoleńska  kl. 5a

Rodzice

XIX Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza

oraz Mistrzostwa Polski

WADF

ogólnopolski

V miejsce:

Aleksandra Smoleńska kl.5a

Rodzice

Dance Festiwal

Fale Loki Koki

2018

ogólnopolski

III miejsce:

Aleksandra Smoleńska  kl. 5a

Rodzice

VI Ogólnopolski

Turniej Tańca 1000 Lakes Dance Cup

ogólnopolski

III miejsce: Aleksandra Smoleńska kl. 5a

Rodzice

Szkolny konkurs czytelniczy o tytuł

NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA

Biblioteka szkolna

szkolny

Najlepszymi czytelnikami roku 2017/2018 zostali:

W klasach I:

Julia Mądra  kl.1a

W klasach II-III

Marika Grunwald   kl. 3a

W klasach IV-VI:

Marta Libuszewska  kl.5c

 

H. Bokota