Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 



 

Nazwa zajęć

Prowadzący

Koło wokalne

 

W. Szydzik

Koło teatralne „Bajdurek” dla klas I-III

 

M. Dąbrowska, A. Straszkiewicz

Koło czytelniczo- plastyczne

 

B. Łamek, D. Piotrowicz

Koło multimedialno- dziennikarskie

 

Z. Kurek

Gromada zuchowa „Leśne Ludki”

 

I.Gorczyńska

Koło historyczne

 

A.Wałdoch

Koło j. angielskiego dla klas I-III

 

J. Latuszek

Koło Przyjaciół Biblioteki

H. Bokota

Szkolne koło Caritas

B. Kołodziejczyk-Dzierzyk

Koło misyjne dla kl. I-III

A.Śmigielska

Szkolne koło PCK

A.Balicka

Koło „Mały kolarz”

M. Mazurkiewicz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów 
klas I-III

M. Wesołowska
M.Pieczywok
T. Szkołyk
I. Knitter

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

L. Gajowczyk-Saniewska,
A. Straszkiewicz,
T. Szkołyk,
A. Kolczyńska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z j. polskiego dla uczniów klas IV-VIII

H. Bokota
E. Kuczkowska,
A. Kolczyńska,
A. Barszcz

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z matematyki dla uczniów klas IV-VIII

D. Zielińska

Zajęcia logopedyczne

A.Balicka,
M. Wesołowska

Zajęcia z pedagogiem

J. Brygin
J. Kaczmarczyk

Zajęcia wspomagające naukę czytania

B. Łamek

Zajęcia wspomagające z matematyki w klasach I- III

M. Pieczywok
T. Szkołyk

 Zajęcia rozwijające z matematyki w klasach I-III

A.Straszkiewicz
L. Gajowczyk - Saniewska

 Zajęcia z programowania w klasach I- III

M. Pieczywok
M. Wesołowska

Zajęcia wspomagające z języka angielskiego w klasach I- III

A.Ronowska
A.Rydlewska - CHabros

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego w klasach I- III

M. Stopyra
A. Ronowska
J. Latuszek

 

Zajęcia wspomagające z matematyki w klasach IV- VIII

R. Wartecki
Ż. Makowska
R. Adamczyk

Zajęcia rozwijające z matematyki w klasach IV- VIII

R. Wartecki
Ż. Makowska
R. Adamczyk
D. Zielińska

 

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego w klasach IV- VIII

A.Ronowska
M. Stopyra
J. Latuszek

 

Zajęcia wspomagające z j. angielskiego w klasach IV- VIII

E. Beneda
J. Latuszek
M. Stopyra

Zajęcia wspomagające z j. niemieckiego w klasach VII- VIII

T. Puczkarski

Zajęcia rozwijające z j. niemieckiego w klasach VII- VIII

T. Puczkarski

Zajęcia rozwijające z geografii w klasach VII- VIII

D. Zielińska

Zajęcia wspomagające z geografii w klasach VII- VIII

D. Zielińska

Zajęcia wspomagające z przyrody

L. Będziechowska
I. Świerk

Zajęcia wspomagające z fizyki

D. Retz

Zajęcia rozwijające z fizyki

D. Retz

Zajęcia wspomagające z chemii

I.Gorczyńska

Zajęcia rozwijające z chemii

I.Gorczyńska

Zajęcia z arterapii

J. Brygin