Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
tel. 56 688 20 19
sp3@wabrzezno.com



 

 

 

 

 


 

Nazwa zajęć
Prowadzący


Koło taneczne „Trójeczki”

 

K. Borowiecka


Koło plastyczne


L. Będziechowska


Koło wokalne


W. Szydzik


Koło teatralne „Bajdurek”
dla klas I-III


M. Dąbrowska, A. Straszkiewicz


Koło czytelniczo- plastyczne


B. Łamek, D. Piotrowicz


Koło czytelnicze


A.Barszcz


Koło multimedialno- dziennikarskie


Z. Kurek


Gromada zuchowa „Leśne Ludki”


I. Gorczyńska


Drużyna harcerska „Poszukiwacze”


Z. Kurek


Koła matematyczne dla  klas IV-VI


R. Adamczyk, R. Wartecki


Koła przyrodnicze
dla  klas IV-VI


 

I. Świerk


Koło historyczne


A.Wałdoch


Koło j. angielskiego
dla klas I-III


K. Wożniak


Koła j. angielskiego
dla klas IV-VI


E. Beneda, A. Rydlewska-Chabros


Zajęcia rozwijające z matematyki dla kl. I „Klucz do uczenia się”

 

I.Knitter


Koło polonistyczne


H. Bokota


Szkolne koło Caritas


B. Kołodziejczyk-Dzierzyk


Koło misyjne dla kl. I-III


A.Śmigielska


Szkolne koło PCK


A.Balicka


Zajęcia sportowe -lekkoatletyka


A.Zrada


Zajęcia sportowe- piłka nożna chłopców dla klas V-VI


S. Isbrandt


Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla klas IV-VI


M. Mazurkiewicz


Zajęcia sportowe- piłka ręczna dziewcząt dla klas V-VI


B. Taczyński


Koło „Mały kolarz”


M. Mazurkiewicz


Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dziewcząt klas III


A.Zrada


Zajęcia wspomagające z j. angielskiego dla uczniów klas I-III


K. Wożniak


Zajęcia wspomagające z j. angielskiego


E. Beneda, A. Rydlewska-Chabros


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów  klas I-III


M. Dąbrowska, L. Gajowczyk-Saniewska, H. Lipertowicz, M. Pieczywok, M. Wesołowska, A. Barszcz, I. Knitter


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne


L. Gajowczyk-Saniewska, M. Pieczywok, J. Rydlewska, A. Straszkiewicz, T. Szkołyk, I. Knitter, W. Szydzik, A. Kolczyńska

 


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI


R. Adamczyk, R. Wartecki


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  z j. polskiego dla uczniów klas IV-VI


K. Bartoś, E. Kuczkowska, A. Kolczyńska, A. Wałdoch, H. Bokota


Zajęcia logopedyczne


A.Balicka, M. Wesołowska


Zajęcia z pedagogiem (arteterapia, zajęcia relaksacyjne)


J. Brygin


Zajęcia wspomagające naukę czytania


B. Łamek